دانلود بازی Aliens Fireteam Elite برای کامپیوتر

آموزش نصب نسخه CODEX:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

——————-

آموزش استفاده از کرک آنلاین OnlineFiX:

کلاینت Steam را دانلود کرده و نصب کنید. با یک اکانت جعلی لاگین کنید. دو روش کرک آنلاین در محتوای دانلودی شما قرار دارد که آموزش استفاده از آن ها متفاوت است:

روش اول) شما باید ابتدا بازی “cube racer” را به Library خود در استیم اضافه کنید. این کار را می توانید از محیط استیم به صورت دستی انجام بدهید یا اینکه راه راحت تر، فایل “app_ownership.url” را اجرا کرده و بازی را به Library خود در استیم اضافه کنید. سپس بازی را اجرا کنید.

روش دوم) این روش نیازی به اددکردن بازی به Library ندارد. فقط استیم را دانلود کرده و نصب کنید و با اکانت جعلی لاگین نمایید. سپس کرک را اعمال کرده و توسط “Endeavor.exe” بازی را اجرا کنید.

درضمن، لطفا دقت کنید که شما یا دوستانتان باید سرور شوند و سپس شما را دعوت کنند. امکان اتصال به سرورهای تصادفی وجود ندارد.

——————-

کاربرد کرک آفلاین Local LAN چیست؟

این کرک بیشتر برای گیم‌نت‌ها قابل استفاده است. که چندین سیستم مختلف را به صورت آفلاین به هم شبکه کرده‌اند و می‌خواهند با هم مسابقه بدهند. یعنی هر کاربر بر روی یک سیستم مجزا به بازی متصل می‌شود و دیگر Split-Screen نیست.

——————-

آموزش نصب آپدیت‌های بازی توسط Venom:

1) ابتدا بازی را نصب کرده و کرک کنید. حال، آپدیت دانلودشده خود را توسط WinRar اکسترکت کنید.

2) سه پوشه آپدیت پیش روی شماست که باید از فولدر شماره 1 تا 3 به ترتیب نصب شوند. بدین ترتیب ابتدا وارد پوشه “01.v20210713-88406” شده و فایل exe موجود را به صورت Run As Administrator اجرا کنید.

3) بر روی گزینه Browse کلیک کنید. بایستی فولدر بازی خود را انتخاب کنید. سپس بر روی Start کلیک کنید تا عملیات نصب آپدیت آغاز شود.

4) همین پروسه را برای 2 آپدیت دیگر انجام بدهید تا بازی شما به آخرین ورژن موجود آپدیت شود.

——————-

آموزش اجرای بازی در ویندوز 7:

1) به آدرس C:/ Windows / System32 مراجعه کرده و فایل “Xinput1_3.dll” را پیدا کنید.

2) به محل نصب بازی مراجعه کنید و این فایل را جایگزین فایل موجود در پوشه بازی کنید.

بازی اکشن,بازی کامپیوتر,تلاش برای بقا,سوم شخص,شوتر,بازی AAA,دانلود Aliens Fireteam Elite برای pc,دانلود بازی Aliens Fireteam Elite,دانلود کرک سالم بازی Aliens Fireteam Elite,دانلود کم حجم بازی Aliens Fireteam Elite,نسخه فشرده بازی Aliens Fireteam Elite,نقد بازی Aliens Fireteam Elite

#دانلود #بازی #Aliens #Fireteam #Elite #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply