دانلود بازی Boom Beach 44.193

دانلود بازی Boom Beach 25.148 - بوم بیچ برای اندروید

 

دانلود بازی Boom Beach برای اندروید

| بازی بوم بیچ برای اندروید |

 

Boom Beach 44.193 بازی محبوب در سبک استراتژیک می باشد که برای سیستم عامل اندروید می باشد. مناطق زیبایی که همچون بهشت جلوه نمایی می کند توسط دشمنان موردحمله واقع شده اند. شما باید امیدی برای جزیره نشینان باشید . در مقابل هجوم دشمنن از آنها دفاع کنید. جزیره نشینان به بردگی گرفته می شوند و به کارهای سخت واداشته می شوند. هدف شما در بازی کشف اسرار پنهان دشمنان و انجام اکتشافاتی چند در مجمع الجزایر خواهد بود.

بازی بوم بیچ شامل المان اکشن زیبایی بوده و شامل صدها پایگاه منطقه ای منحصر به فرد خواهد بود. دشمنان در چهره های مختلفی ظاهر می شوند و برنامه های شیطانی خود را پیاده می سازند. اشیا گران بها را کشف کنید و با قرار گرفتن در محیط های باستانی راهی برای نجات افراد جزیره پیدا کنید. هم اکنون می توانید بازی Boom Beach را به طور مسقتیم از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

 

 

تصاویری از محیط بازی :

Boom Beach Boom Beach

 

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

اندروید,دانلود بازی اندروید,Boom Beach,دانلود Boom Beach,دانلود Boom Beach Android,دانلود Boom Beach برای اندروید,دانلود بازی Boom Beach,دانلود بازی Boom Beach با لینک مستقیم,دانلود بازی Boom Beach برای اندروید,دانلود بازی استراتژیک اندروید,دانلود بازی استراتژیک برای اندروید,دانلود بازی اندروید Boom Beach,دانلود بازی برای اندروید,دانلود بازی بوم بیچ,دانلود بازی بوم بیچ اندروید,دانلود بازی بوم بیچ برای اندروید,دانلود بازی بوم بیچ برای اندروید با دیتا,دانلود بازی کم حجم اندروید,دانلود بازی کم حجم برای اندروید,دانلود مستقیم بازی Boom Beach

#دانلود #بازی #Boom #Beach
دانلود برنامه

Leave a Reply