دانلود بازی Fell Seal Arbiters Mark v1.6.0 برای کامپیوتر

Fell Seal Arbiters Mark یک بازی داستان محور، نقش آفرینی و تاکتیکال می باشد که گیم پلی آن به صورت نوبتی است و المان هایی از استیم پانک را در خود جای داده. شما باید کنترل ماموری از سازمان شورای جاودانگی را بدست بگیرید. نام این مامور Arbiter Kyrie است و باید ثبات و نظم را در سرتاسر سرزمین خود برقرار کند و نظامیان را برای مواجه با مشکلات گوناگون رهبری نماید. این بازی از داستان های متعدد و خارق العاده ای بهره مند می باشد که تعداد آن ها به حدود ۴۰داستان می رسد و محتوای پایان بازی را کاملا چالش برانگیز می کند. تمامی محیط های گیم پلی بازی با دست طراحی شده اند و سیستم مبارزات بازی به صورت کاملا کلاسیک می باشد که در آن شما باید ارتش نظامیان خود را در جنگ رهبری کنید.

Fell Seal Arbiters Mark v1.6.0 PC-GOG

آپدیت جدید GOG تا v1.6.0 اضافه شد

دانلود-بازی-Fell-Seal-Arbiters-Mark-Missions-and-Monsters

مطالب مرتبط

بهره مندی از ۳۰کلاس متعدد با بیش از ۳۰۰قابلیت منحصر به فرد به شما اجازه می دهد تا هریک از کاراکترهای خود را کاملا شخصی سازی کنید و کلاس اصلی، زیرشاخه ها و منفعلات آن ها را به درستی انتخاب نمایید. در ایجاد و شخصی سازی کاراکترهای خود دقت کافی را داشته باشید که می خواهید سربازی جنگجو باشد، سرسپرده ی سیستم حکومتی باشد، جامع گرا بوده یا کسی که در نابودی دشمنان تبحر خاصی دارد! بازی Fell Seal Arbiters Mark به شما اجازه می دهد تا ارتش خود را با بیش از ۲۴۰ اسلحه متعدد تجهیز کنید و در دنیایی از رنگ ها و طرح های مختلف، آن ها را طراحی نمایید. لباس های دلنشین و مناسب برای آن ها انتخاب کرده و برای آرایش نظامی خود رنگی منحصر به فرد گزینش کنید.

info

Fell Seal: Arbiter’s Mark is a story-driven, turn-based tactical RPG set in a fantasy world with a touch of steampunk. Take control of the Arbiter Kyrie, an agent of the Immortal Council tasked with preserving stability and order throughout the land, and lead your troops through difficult encounters.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+

Processor: 1.2 Ghz, Pentium 4+

Memory: 3 GB RAM

Graphics: DirectX 9.0c compatible with 512 MB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8.1/10

Processor: 2+ Ghz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 9.0c compatible with 1024MB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 2 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

ایندی,بازی استراتژیک,بازی کامپیوتر,نقش آفرینی,بازی AAA,بازی Fell Seal Arbiters Mark,دانلود Fell Seal Arbiters Mark,دانلود آخرین آپدیت بازی Fell Seal Arbiters Mark,دانلود بازی Fell Seal Arbiters Mark,دانلود بازی Fell Seal Arbiters Mark ریپک FitGirl,دانلود فیت گرل بازی Fell Seal Arbiters Mark,دانلود کرک سالم بازی Fell Seal Arbiters Mark,دانلود کم حجم بازی Fell Seal Arbiters Mark,دانلود نسخه فشرده بازی Fell Seal Arbiters Mark

#دانلود #بازی #Fell #Seal #Arbiters #Mark #v160 #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply