دانلود بازی Foundation v1.7.10 برای کامپیوتر

با بازی Foundation می توانید دوره جدیدی از ساخت و سازهای شهری را تجربه کنید و شبیه سازی را به معنای واقعی کلمه، حس کنید. شبکه سازی در بازی اهمیت بالایی دارد و روند ساخت و ساز ها را راحت تر می کند. ساخت و سازها در قرون وسطی صورت می گیرد و توسعه ارگانیک یکی از عناصر اصلی آن است. می توانید بناهای تاریخی را ثبت کنید و با مدیریت منبع، این ساخت و ساز را با هزینه ای کمتر به سرانجام برسانید. این بازی استراتژی، المان های اقتصادی بسیار خوبی دارد و باید به عنوان یک ارباب، نقش بزرگی در ایجاد یک شهر مرفه برای ساکنین خود داشته باشید. شهروندان شما رفاه می خواهند و قصد دارند که بتوانند به راحتی اهمیت داشته و در تهیه نان و غذای خود بهترین عملکرد را داشته باشید. عملکرد دفاعی شما هم بسیار مهم است و باید در برابر دشمنان مقاومت بالایی داشته باشید. باید هزاران سنگر برای خود درست کنید و شهر خود را از همه نظر در شرایط دفاعی خوبی قرار دهید.

Foundation v1.7.10.0630 Early-Access PC-GOG

دانلود-بازی-Foundation

بازی Foundation ابزارهای ساخت و ساز پیچیده ای دارد، اما یادگیری آن بسیار آسان است. باید معماری قرون وسطی را بشناسید و چشم انداز خود را به خوبی بنا کنید. به تصورات خود را به منسه ظهور برسانید و بگذارید که دیگر بازیکنان، تخیلات معماری شما را به وضوح مشاهده کنند. بنیان گذار باشید و سعی کنید که کلیساها و قلعه های بسیاری را برای نشان دادن شکوه خود بسازید. بازی از طریق ماد قابل پشتیبانی است و می توانید مدام مادهای مخصوص خود را بسازید. بخشی از جامعه بزرگ باشید و مطمئن باشید که موتور ئیشرفته هاریکان، می تواند بخش بزرگی از نیازهای شما بازیکنان حرفه ای را برآورده کند. موسیقی متن بازی هم حماسی است و بهترین آثار استراتژیک دوران قدیم الهام گرفته شده است.

info

Foundation is a grid-less, sprawling medieval city building simulation with a heavy focus on organic development, monument construction and resource management. In this strategy/city-builder/economy simulation game, players must create a prosperous settlement as the newly appointed lord of a region untouched by man.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)

Processor: 3 GHz Dual Core Processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GTX 660 / R7 370 – 3 GB Video Memory

Additional Notes: OpenGL 4.3

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)

Processor: 3.2 GHz Quad Core Processor

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 1060

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی استراتژیک,بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,بازی Foundation,دانلود Foundation,دانلود آخرین آپدیت بازی Foundation,دانلود بازی Foundation,دانلود بازی Foundation برای pc,دانلود بازی استراتژیک برای کامپیوتر,دانلود بازی سبک City Builder برای کامپیوتر,دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر,دانلود کم حجم بازی Foundation,دانلود نسخه GOG بازی Foundation

#دانلود #بازی #Foundation #v1710 #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply