دانلود بازی STORY OF SEASONS Pioneers of Olive Town برای کامپیوتر

در بازی STORY OF SEASONS باید مزرعه خود را کم کم ایجاد کرده و قدم در دهکده Olive گذارید. جامعه بزرگی توسط پدربزرگ شخصیت اصلی بازی و دوستانش ایجاد شده است و هم‌اکنون، این مزرعه بزرگ در اختیار شما قرار دارد. حال این وظیفه شما است که میراث وی را حفظ کرده و شکوفایی هرچه بیشتر آن تلاش کنید. می‌توانید محصولات زراعی کاشته و حیوانات بیشتری را پرورش دهید. باید به سراغ ایجاد روابط بیشتر با کشاورزان دیگر رفته و خانه‌های جدیدی را در دهکده ایجاد کنید. بازی از سری داستان‌های روایی جالبی هم برخوردار است که در هر فصل می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

STORY OF SEASONS: Pioneers of Olive Town PC-DOGE

دانلود-بازی-STORY-OF-SEASONS-Pioneers-of-Olive-Town

می‌توانید بیابان را رام کرده و مزرعه خود را در آن جا نیز توسعه دهید. جمع‌آوری و پردازش مواد در چنین منطقه‌هایی بسیار ارزشمند بوده و شما را به سراغ زیرساخت‌های بیشتری خواهد برد. می‌توانید با ارتقا ابزارهای خود به پیش رفته و تجهیزات بیشتری را سفارش دهید. لوازم جانبی جدیدی را خریداری کرده و کمک کنید که امکانات مزرعه تا حد زیادی توسعه پیدا کند. شما باید زمین را پاکسازی کرده و با تعمیر کردن تاسیسات قدیمی، امکانات بیشتر را در هر جایی که فکر می‌کنید، ایجاد کنید. مهارت‌های کشاورزی خود را ارتقا داده و سعی در استفاده از انواع تجهیزات و امکانات داشته باشید.

این بازی، ماجراهای جدیدی برای شما خواهد داشت و می‌توانید با ارتقا مهارت‌های کشاورزی خود، باغ‌هایی را برای به عمل آوردن میوه‌ها ایجاد کنید. در طول فصل‌ها، شما می‌توانید اقلام تنوعی از کاشت محصولات را داشته باشید و باید در بازی STORY OF SEASONS با فکر خود جلو رفته و همه چیز را در شهر زیتون تغییر دهید.

info

Welcome to Olive Town, a peaceful community established by your trailblazing grandfather and his friends. Now that you’ve taken over his farm, it’s your job to carry on his legacy. Plant crops, raise animals, build relationships, and get to know the residents of your new home!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8.1 and 10

Processor: Intel Core i5-8265U

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Intel UHD 620

DirectX: Version 11

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 8.1 and 10

Processor: Intel Core i5-6600K @ 3.50GHz

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DOGE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی کامپیوتر,شبیه سازی,کژوال,نقش آفرینی,دانلود STORY OF SEASONS,دانلود بازی STORY OF SEASONS,دانلود بازی STORY OF SEASONS برای کامپیوتر,دانلود بازی STORY OF SEASONS کرک شده,دانلود بازی کامپیوتر STORY OF SEASONS

#دانلود #بازی #STORY #SEASONS #Pioneers #Olive #Town #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply