دانلود بازی Terrain of Magical Expertise برای کامپیوتر

بازی Terrain of Magical Expertise یک تجربه ماجراجویانه در سبک RPG است که به‌صورت غیرخطی و داستان محور ادامه پیدا کرده و می‌توانید از سیستم نبرد بازی نیز نهایت لذت را ببرید. بازی با رویدادهای مختلفی جریان دارد و شخصیت شما می‌تواند رویدادهای مختلفی را در طول زمان تجربه کند. این بازی از یک وب سایت گرافیکی معروف الهام گرفته است و قرار است که استعدادهای شما را به چالش بگیرد. شما باید بیش از ۴۰ ساعت سرگرمی محض را در این اثر تجربه کنید و سعی کنید که ارتباط خوبی بین هرکدام از آن‌ها ایجاد کنید. داستان بازی در سال ۲۰۲۰ جریان دارد و نقش یک هکر کلاه سفید به شما داده شده است.

Terrain of Magical Expertise PC-CODEX

دانلود-بازی-Terrain-of-Magical-Expertise

در طول داستان، با یکی از دوستان مرموز خود آشنا می‌شوید که برای برنده شدن در یکی از رویدادهای بازی، دست به تقلب می‌زند. بعدها متوجه می‌شوید که او یک هکر کلاه سیاه است و باید با استفاده از ترکیب‌های خاصی که در بازی به شما آموزش داده می‌شود، امثال چنین افرادی را نابود کنید. شخصیت شما می‌تواند انواعی از تکنیک‌های جادویی را یاد گرفته و کم کم آن‌ها را با سرعت بیشتری به اجرا گذارد. این بازی یک تجربه ماجراجویی با کمترین صدای ممکن است و بیش از ۵۰ کاراکتر بازی‌های ویدیویی، انیمه‌ها و کارتون‌های موردعلاقه شما در آن حضور دارند.

بیش از ۲۰۰ دشمن خاص در بازی وجود دارد و شکست دادن هر کدام از آن‌ها نیاز به تغییر سبک بازی خواهد بود. هرکدام سیستم مبارزه‌ای دارند و باید گاهی اوقات از حملات تیمی استفاده کنید. از توانایی هکری خود در بازی Terrain of Magical Expertise استفاده کرده و جلوی تقلب دشمنان خود را بگیرید. این بهترین کاری است که می‌توانید انجام دهید و باید به قوانین بازی هم آشنا باشید.

info

Terrain of Magical Expertise is a game about a game! Take on the role of a White-Hat Hacker in this non-linear, story-driven, RPG adventure, featuring an original turn-based combat system, hundreds of unique enemies, and a full cast of voice actors. Do all it takes to win the Campaign of Champions!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 64-bit or later

Processor: Intel i5, 2.5 GHz or faster

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 660, Radeon R7 370 or equivalent with 2 GB of video RAM

DirectX: Version 9.0c

Storage: 8 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,نقش آفرینی,بازی Terrain of Magical Expertise,دانلود بازی JRPG برای pc,دانلود بازی نقش آفرینی برای PC,نقد بازی Terrain of Magical Expertise

#دانلود #بازی #Terrain #Magical #Expertise #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply