Knight’s Tale v0.0.5 برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/06/17 نسخه King Arthur: Knights Tale v0.0.5 – Early Access اضافه شد .

King Arthur: Knight’s Tale

شما را در نقش سر مردرد قرار می دهد. کسی که دشمن خونی پادشاه آرتور می باشد و شوالیه ای سیاه است. در داستان این بازی شما کسی هستید که شاه آرتور را می کشید اما جادوی آرتور باعث می شود که خود شما هم کشته شوید، در حالی هر دوی شما زنده اید و این هم یکی دیگر از جادوهایی است که در آن دنیا وجود دارد. اکنون بانوی دریاچه از شما می خواهد که ماموریت خودتان را تا انتها انجام دهید و تلاشی که تا به حال داشته اید را به ثمر برسانید.

بازی King Arthur: Knight’s Tale

در سبک نقش آفرینی است و همچنین سبک منحصر به فرد دیگری نیز دارد که شما باید تاکتیک های خود را به صورت نوبتی بر روی دشمن پیاده کنید. این بازی یک جنبه دیگر از داستان تاریخی افسانه ای شاه آرتور را روایت می کند و شما باید این داستان را پیش ببرید و پیروز میدان شوید . همانطور که جنگ خونین شما و آرتور سرگرفته شد جادویی سرنوشت ساز به کار گرفته شد و دوباره هر دوی شما را به زندگی برگرداند اما اینبار هرکدام از شما به صورت عکس آنچیزی که بودید به زندگی بازگشته اید و شاید هم حتی جنبه واقعی خود را نمایان کردید، به هر حال در بازی King Arthur: Knight’s Tale شما نقش یک شوالیه سیاه داشتید اما پس از مرگ تبدیل به یک شوالیه سفید شدید و حالا آرتور که نقش یک پادشاه درستکار داشت و اکنون تبدیل به یک شاه پست شده است و دنیا را پر از تباهی کرده است ، موجودات اهریمنی قدرتمند در جنگل ها ظهور کردند و هر کدام به نوعی مردمان بی گناه را از بین می برند. شما وظیفه پاکسازی همه این موارد را دارید. 

لینک دانلود

بازی,بازی کامپیوتر,نقش آفرینی,آپدیت King Arthur: Knight’s Tale,آخرین نسخه King Arthur: Knight’s Tale,ازی King Arthur: Knight’s Tale,دانلود King Arthur: Knight’s Tale,دانلود بازی King Arthur: Knight’s Tale,کرک King Arthur: Knight’s Tale

#Knights #Tale #v005 #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply