بازی BPM BULLETS PER MINUTE Build 7362794 برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/06/31 نسخه BPM BULLETS PER MINUTE Build 7362794 – Portable اضافه شد .

BPM BULLETS PER MINUTE

این بازی اکشن شما را در نقش یک والکری قدرتمند قرار می‌دهد که برای دفاع از سرزمین آسگارد باید با یکسری نیروهای شیطانی روبه‌رو شود. گیم پلی بازی BPM BULLETS PER MINUTE کاملاً ریتمیک است و تمامی اکشن‌ها و حرکات شخصیت‌ها بر اساس ریتم موسیقی در حال پخش تعیین می‌شود. حرکات و حملات نیروهای دشمن حالتی رقص گونه دارد که در نوع خود بسیار دیدنی است. سازندگان برای طراحی و پیاده‌سازی گیم پلی این بازی از بازی‌های رترو شوتر دهه 90 میلادی الهام گرفته‌اند که از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این دسته از بازی‌ها می‌توان به گیم پلی سریع، محیطی آشفته و حرکات ریتمیک با موسیقی اشاره کرد. در هر مرحله، بازی شما را به غارها و سیاه‌چال‌های تودرتو و تاریکی می‌برد که به صورت تصادفی و رندوم توسط هوش مصنوعی بازی ایجاد شده است. در هر کدام از این مراحل باید به جمع‌آوری یکسری اسلحه و مهارت بپردازید به همین خاطر تجربه هر مرحله با مرحله دیگر متفاوت است.

 بازی BPM BULLETS PER MINUTE

هشت باس فایت قدرتمند در برابر شما قرار می دهد که برای رسیدن به غول مرحله آخر یا ابر باس فایت باید حتماً تمامی 7 باس فایت ابتدایی را شکست دهید. هر کدام از این باس فایت ها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند که به نحوی شما را به چالش می‌کشند.

لینک دانلود

اکشن,بازی,بازی کامپیوتر,ماجرایی,آپدیت BPM BULLETS PER MINUTE,آخرین نسخه BPM BULLETS PER MINUTE,تریلر BPM BULLETS PER MINUTE,دانلود BPM BULLETS PER MINUTE,دانلود بازی اکشن,دانلود بازی ماجرایی,کرک BPM BULLETS PER MINUTE

#بازی #BPM #BULLETS #MINUTE #Build #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply