بازی Gloomhaven v0.3.7067 – Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/06/29 نسخه Gloomhaven v0.3.7067 – Early Access اضافه شد .

Gloomhaven

نام یک بازی جذاب و هیجان انگیز در سبک نقش آفرینی و استراتژی است که از روی یک بازی رومیزی با همین نام ساخته شده و به نوعی ترکیب سبک های استراتژیک و نقش آفرینی می باشد . این عنوان قرار است یک تجربه ی چالش بر انگیز و افسانه ای را در دل یک طبیعت بی رحم و وحشی به بازیکن ها ارائه بدهد و آن ها باید با استفاده از ذهن و قدرت تکفر خود به مقابله با دشمنان بپردازند .

 بازی Gloomhaven

یکی از بهترین و تحسین شده ترین عناوین رومیزی این چند سال اخیر می باشد که موفق به دریافت شش جایزه ی Golden Geek Awards و بهترین بازی رومیزی سال 2017 شد ، این عنوان توسط استودیوی Flaming Fowl Studios توسعه یافته و شما در گروه های 2 تا 4 نفره برای بازی کنرد آن قرار می گیرید و می توانید توانایی ها و قابلیت های ویژه و منحصر به فرد خود را داشته باشد . در ضمن این بازی هم در رتبه بندی بازیکنان و هم در رتبه بندی منتقدان بالاترین نمره را در وب سایت Board Game Geek دارد . این بازی نوبتی استراتژیک نقش آفرینی در یک جهان قرون وسطایی فانتزی تاریک و منحصر به فرد و متفاوت جریان دارد . دوستان خود را دور هم جمع کنید و برای یک ماجراجویی تمام عیار و هیجان انگیز آماده شوید و توانایی ها و قدرت خود را بسنجید و به چالش بکشید . با جلو رفتن در بازی ، شما می توانید توانایی ها و سطح خود را ارتقا دهید و با خرید وسایل ، تجهیزات و اسلحه های قدرتمندتر ، شانس مقابله با دشمنان و خطرات قوی تری را داشته باشید . این نسخه از بازی که منتشر شده ، نسخه دسترسی زود هنگام آن می باشد و به مرور زمان شاهد کامل تر شدن آن خواهیم بود . شما هم اکنون می توانید این بازی را به صورت رایگان از وب سایت دانلود فارسی دریافت کنید . امیدواریم که به اندازه ی کافی از آن لذت ببرید.

لینک دانلود

بازی,بازی استراتژیک کامپیوتر,بازی کامپیوتر,ماجرایی,نقش آفرینی,آپدیت Gloomhaven MandatoryQuest,آخرین نسخه Gloomhaven MandatoryQuest,استراتژیک,استراتژیک نوبتی,تریلر Gloomhaven MandatoryQuest,دانلود Gloomhaven MandatoryQuest,فانتزی,کرک Gloomhaven MandatoryQuest

#بازی #Gloomhaven #v037067 #Early #Access #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply