بازی The Hand of Merlin Build 670034

به روز رسانی :

1400/04/06 نسخه The Hand of Merlin Build 670034 – GOG اضافه شد.

The Hand of Merlin

این بازی در سبک استراتژیک و نقش آفرینی می باشد که توسط کمپانی Room-C Games و  Croteam توسعه یافته و به وسیله Versus Evil در ماه می 2021 برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است. در این بازی افسانه Arthurian با وحشتی عجیب رو به رو می شود و شما باید در یک سفر ناامیدانه از Albion به اورشلیم ، سه قهرمان را انتخاب کنید و آنها را هدایت کنید. در بازی The Hand of Merlin یک محیط قرون وسطایی کاملاً تصور شده در آستانه آخرالزمان را کاوش کنید ، با بازرگانان تجارت کنید ، قهرمانان خود را بهبود ببخشید و آثار باستانی را از بین ببرید. وظیفه اصلی شما این است که به دنبال قطعات گمشده روح خود باشید که در چند مناطق پراکنده شده اند و تا آنجا که می توانید جهان را نجات دهید. از یک داستان جذاب و الهام گرفته از افسانه آرتوریان و تاریخ الاندلس لذت ببرید.

در برخوردهای تعاملی گزینه هایی را انتخاب کنید که هر زمان بازی می کنید تغییر می کند. در بازی The Hand of Merlin تاکتیکهای جنگی را پیشرفته کنید تا دشمنان بشری و شیطانی را تسخیر کنید. دشمنان شما سخت و بیرحم خواهند بود. استفاده از پوشش ، ایجاد کمین و حملات هماهنگ ، هم افزایی بین کلاسها و مهارتهای مختلف قهرمان ، شما را به سمت پیروزی نزدیک تر می کند. مسیری را در سرتاسر سرزمین های آلبیون ، مارکا هیسپانیکا و الاندلس طی کنید. آیا در پی یک یادگار افسانه ای ، یک مسیر خطرناک را دنبال خواهید و به خطر انداختن جان و اندام خود می پردازید؟ یا راهی مطمئن تر انتخاب می کنید؟ پلن خود را برنامه ریزی و آماده سازی کنید. قهرمانان جدید استخدام کنید. طلا ، لوازم و شهرت کسب کنید. از Renown برای ارتقا سطح قهرمانان خود استفاده کنید و بین مجموعه ای تصادفی از مهارت های جدید یا ویژگی های بهبود یافته انتخاب کنید و باید این انتخاب ها  عاقلانه باشد. همانطور که از یک بعد موازی به بعد دیگر می پرید ، تاریخ دوباره شکل می گیرد. پادشاهان مختلف بر سرزمین حکومت می کنند ، برخوردها ، شخصیت ها و رویدادها را تغییر می دهند.

هیچ دو دنیایی کاملاً یکسان نیستند و هر سفر بی نظیر خواهد بود و اگر قهرمانان شما سقوط کنند به یاد داشته باشید شکست پایان بازی نیست ، بلکه فقط یک آغاز جدید است. برای بهبود بازوها و زره های خود به دنبال شهرها بگردید و یا در طبیعت به صنعتگران زاهدی بروید. هر روزی که می گذرد جهان بیشتر در تاریکی فرو می رود و شما به تمام وسایلی که طلا می توانید بخرید نیاز خواهید داشت. دشمنان خود را جستجو کرده و از بین ببرید تا قدرت خود را بازیابی کرده و Spells جدید را باز کنید. حتی اگر شکست بخورید ، هنگامی که به بعد بعدی می روید ، روح شما تمام دانش محرمانه جمع آوری شده شما را حفظ خواهد کرد.

بازی,بازی استراتژیک کامپیوتر,بازی کامپیوتر,نقش آفرینی,download The Hand of Merlin,The Hand of Merlin crack,The Hand of Merlin direct link,The Hand of Merlin download,آپدیت The Hand of Merlin,بازی The Hand of Merlin,بازی کامپیوتر The Hand of Merlin,دانلود The Hand of Merlin,کرک The Hand of Merlin

#بازی #Hand #Merlin #Build

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply