بازی Ultimate Admiral: Dreadnoughts v0.5 برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/06/29 نسخه Ultimate Admiral: Dreadnoughts v0.5 – Early Access اضافه شد .

Ultimate Admiral: Dreadnoughts

در این بازی استراتژی کشتی های جنگی خود را به هر شیوه ای که می خواهید طراحی کنید ، ناوگان دریایی خود را رهبری کنید و در رقابت میان ارتش های نیروی دریایی ، پیروزی را برای ملت خود به ارمغان بیاورید .

 بازی Ultimate Admiral: Dreadnoughts

در نظر دارد تا یک تجربه ی کاملا جدید و منحصر به فرد را به بازیکن ها ارائه بدهد ، تجربه ای واقعی از جنگ های نیروهای دریایی که به شما برای اولین بار این امکان را می دهد تا به واقع گرایانه ترین شکل ممکن مکان های کشتی های خود را به بی نهایت شکل ممکن طراحی کرده و آن ها را جایگذاری کنید و همچنین تجربه ای عمیق از جنگ های دریایی داشته باشید . توسعه دهندگان تمرکز ویژه ای بر روی واقع گرایی این بازی داشته اند و احتمالا هر بازیکنی که به دوران دریدنوت و جنگ های نیروهای دریایی علاقه دارد ، از این عنوان بسیار لذت خواهد برد . در این بازی شما معمار کشتی های جنگی قدرتمند خواهید شد و می توانید کنترل هر جزئیات کوچک و بزرگی از جمله قایق های اژدر افکن کوچک یا نبردناوهای عظیم الجثه را داشته باشید . شما همچنین می توانید کشتی های مشهوری مانند اچ ام اس دریدنوت یا هر طرحی که داشته باشید را در این بازی ساخته و در طول نبردها از آن استفاده کنید . شما همچنین می توانید با ایجاد تغییراتی در جان پناه ، طرح زره ، مکان دودکش یا محل برج ها شکل خاص و منحصر به فردی به هر کشتی ببخشید . هر چیزی که در کشتی های جنگی شما وجود دارند به طور مستقیم در کارکرد کشتی تاثیر می گذارند ، بنابراین شما نسبت به طراحی ها و تغییراتی که ایجاد می کنید ، دقت بالایی داشته باشید . شکل و ویژگی های بدنه ، ارتقاهای انجام شده ی داخلی و وزن نه تنها بر روی سرعت و قدرت مانور شما تاثیر می گذارند ، بلکه بر روی کارکرد اسلحه های شما نیز اثراتی می گذارند .

لینک دانلود

بازی,بازی استراتژیک کامپیوتر,بازی کامپیوتر,شبیه ساز,دانلود بازی Ultimate Admiral: Dreadnoughts,دانلود بازی استراتژیک Ultimate Admiral: Dreadnoughts,دانلود بازی حدید Ultimate Admiral: Dreadnoughts,دانلود بازی شبیه ساز Ultimate Admiral: Dreadnoughts,دانلود بازی کامپیوتر Ultimate Admiral: Dreadnoughts,دانلود بازی های استراتژیک,دانلود بازی های شبیه ساز

#بازی #Ultimate #Admiral #Dreadnoughts #v05 #برای #کامپیوتر




دانلود برنامه

Leave a Reply