دانلود انیمیشن سریالی She-Ra and the Princesses of Power 2018-2020

انیمیشن-She-Ra-and-the-Princesses-of-Power

نام انیمیشن: She-Ra and the Princesses of Power – شی راو شاهزاده‌های قدرت

سال انتشار: ۲۰۱۸-۲۰۲۰

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۲۴ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 1080p / WEB-DL 720p

وضعیت پخش: اتمام مجموعه (پنج فصل)

زیرنویس فارسی: دارد، فصل اول الی چهارم کامل؛ فصل پنجم در حال ترجمه…!

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام‌شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن شی‌را و شاهزاده‌های قدرت (به‌ انگلیسی: She-Ra and the Princesses of Power) در سیاره ای به نام اتریا جریان دارد. شخصی به نام آدورا سربازی است که از گروه ترکان و مغولان قصد دفاع از خانه و سرزمین خود در برابر تهدیدهای صورت گرفته از پرنسس های پادشاهی را دارد. او در تمام دوران زندگی خودش آموخته است که شمشیرش را هیچ وقت غلاف نکند و از فرصت ها برای نابودی دشمنش استفاده کند. پرنسس ها همیشه زندگی آدورا را با ترس و وحشت همراه کرده اند و او قصد دارد که این ترس را به ماجراجویی تبدیل کند و در تلاش براش کشف راهی برای رهایی از آن باشد. او طبق پیش بینی ها به قهرمانی تبدیل می شود و خودش را شی‌را می نامد.

انیمیشن She-Ra and the Princesses of Power آدورا را در حالی نمایش می دهد که در صدد تشکیل اتحادی متشکل از پرنسس ها برای نبرد با شیاطین است. او دوستانی مثل کاترا را پیدا می کند و احساس حسادت، خیانت و توطئه در طول این مسیر پر فراز و نشیب دیده می شود. او حال بازگشته است که اتریا را در تعادل حفظ کند و نگذارد که جنگ داخلی همه چیز را نابود سازد. در ابتدا شیاطین او را کنترل می کنند و هدف واقعی وی را از او دور می کنند. آدورا با کاترا شمشیری ارزشمند کشف می کنند که او را به پرنسس تبدیل می کند و می تواند هم اکنون برای نبرد علیه شیاطین اعزام شود.

گروه ربلیون در انیمیشن She-Ra and the Princesses of Power آدورا را تبدیل به شی‌را کرده اند و می خواهند او در مقر پادشاهی علیه دشمنان مبارزه کند. کاترا شخصیت عجیبی دارد و آدورا متوجه می شود که دیگر نباید به وی اعتماد کند. هرکدام از دوستان آدورا قدرت ویژه ای دارند و باید علیه کاترا و نیروهای اربابش قیام کنند. اتریا حال تبدیل به مکانی برای نبردهای بزرگ شده است و آدورا فراموش نکرده است که روزی چه دوستی عمیقی با کاترا داشته است. شمشیر زندگی وی را عوض کرده است و حال اطرافیانش او را تنها یک دختر بچه ساده نمی بینند. باید دید که آدورا چه طور می تواند عملیات موفقیت آمیزی در نبرد با شیاطین و محافظت از اتریا داشته باشد.

info

On the planet Etheria, Adora is an up and coming soldier for the Horde eager to defend her home from the menace of the Princesses she has been taught all her life to fear. Everything changes when a chance encounter with the mystic Sword of Protection in the Whispering Woods calls to her. Discovering to her horror the true evil of the Horde, Adora defects to the Rebellion as its foretold champion, She-Ra Princess of Power. Now, Adora and her new friends must rebuild the shattered Princess Alliance to defeat the Evil Horde. Meanwhile, Adora’s former best friend in the Horde, Catra, is tasked to reclaim Adora, but her own feelings of jealousy, betrayal, and vindictive ambition lead her down a path darker still set by Lord Hordak that will hold all of Etheria in the balance.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

انیمیشن سریالی,تصویری,مالتی مدیا,انیمیشن شی را,دانلود She Ra and the Princesses of Power,دانلود She Ra and the Princesses of Power با لینک مستقیم,دانلود انیمیشن She Ra and the Princesses of Power,دانلود بهترین کیفیت She Ra and the Princesses of Power,دانلود زیرنویس She Ra and the Princesses of Power,دانلود شی‌را و شاهزاده‌های قدرت,دانلود کارتون She Ra and the Princesses of Power,دانلود کارتون شی را و شاهزاده های قدرت,شی‌را و شاهزاده‌های قدرت,فیلم های منتخب

#دانلود #انیمیشن #سریالی #SheRa #Princesses #Power

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply