دانلود ایندیزاین Adobe InDesign CC 2021 v16.3.0.24

نکات مهم درباره اجرای نسخه 2021:

1) در صورتی که نمی توانید پروژه جدید ایجاد کنید، لطفا در محیط نرم افزار کلید ترکیبی Ctrl+K را بزنید. سپس در بخش “General” گزینه “Use Legacy New Document Dialog” را فعال نمایید. حال، یک بار نرم افزار را بسته و مجدد اجرا کنید تا مشکل برطرف شود.

2) حتما در هنگام نصب، اینترنت سیستم را کاملا غیرفعال نمایید. اما دقت کنید که پس از نصب و برای اجرای نرم افزار، اینترنت شما فعال باشد (چراکه در اکثر اوقات برای اجرا، نیاز به دسترسی ابتدایی به اینترنت می باشد).

===================

آموزش نصب نسخه 2019 و 2020 و 2021:

1) ابتدا مطمئن شوید دسترسی شما از اینترنت کاملا قطع است. سپس فایل Set-up.exe را اجرا کنید.

2) تمامی فایل های اجرایی نرم افزار را در فایروال خود بلاک کنید تا به اینترنت دسترسی نداشته باشند.

3) نرم افزار به صورت از پیش فعال شده می باشد. فقط کافیست که آپدیت نکردن نرم افزار را رعایت کنید و دسترسی نرم افزار را به صورت کامل از اینترنت قطع نمایید تا کرک غیرفعال نشود.

نکته مهم! این نسخه بر روی ویندوز 10 ورژن v1507 و v1544 و v1607 قابل اجرا نیست. لطفا از ورژن های جدیدتر ویندوز 10 از ورژن v1703 به بالا استفاده نمایید.

===================

آموزش نصب نسخه های پیشین:

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال می باشد تا فایل فعال ساز را حذف نکند. سپس به اکسترکت نرم افزار بپردازید.

2) بر روی فایل اجرایی Adobe InDesign.msi درون پوشه Install کلیک کنید تا نصب نرم افزار آغاز شود.( بعد از کلیک بر روی adobe.msi نرم افزار به صورت خودکار نصب می شود) پس از اتمام نصب، حتما اینترنت خود را قطع کنید تا فرایند فعال سازی به مشکل برخورد نکند.

3) وارد پوشه ACTIVATORS شوید و با یکی از فعال سازها، نرم افزار را فعال کنید. فعال ساز پیشنهادی ما AMT.Emulator.v0.9 می باشد. فعال ساز را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. نرم افزار مورد نظر خود را از لیست بازشو انتخاب کنید و بر روی گزینه Install کلیک کنید.

4) به شما اخطار داده می شود که فایل پیدا نشد. پس بایستی آن را به صورت دستی انتخاب کنید. برای این امر، به محل نصب نرم افزار مراجعه کنید و فایل amtlib.dll را انتخاب کرده و Open را بزنید تا نرم افزار فعال شود.

5) پس از اتمام فعال سازی، نرم افزار را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

===================

داشتن پیش نیاز Visual C++ 2017 الزامی می باشد. برای دانلود این پیش نیاز لطفا اینجا را کلیک کنید.

نرم افزار,نرم افزار طراحی,نرم افزار گرافیک,آخرین نسخه Adobe InDesign,آموزش نصب و کرک indesign,دانلود Adobe InDesign,دانلود indesign,دانلود آپدیت جدید indesign,دانلود ایندیزاین,دانلود کرک سالم indesign,دانلود نرم افزار ساخت مجله الکترونیکی,دانلود نرم افزار ویراست مجله,کرک سالم Adobe InDesign,نرم افزار طراحی مجله

#دانلود #ایندیزاین #Adobe #InDesign #v163024
دانلود برنامه

Leave a Reply