دانلود بازی آرکید Jetpack Joyride 1.47.1

با دانلود Jetpack Joyride یک بازی هیجان انگیز را خواهید داشت که در ا اژدها های مکانیکی غول پیکر قرار دارند و شما با توجه به عملیاتی که در بازی انجام می دهید، پول دریافت می کنید. مهارت های شما به عنوان یک قهرمان افسانه ای متفاوت است و شما با در اختیار قرار گرفتن هر کدام از این اژدهاها می توانید قدرت هر کدام را نیز که منحصربفرد است داشته باشید. برای این منظور شما باید با ۵۰۰ میلیون از بازیکنان در سراسر جهان بازی کرده و شروع به ماجراجویی های خود نمایید.

با دانلود Jetpack Joyride می توانید اشتباهات خود را جبران کرده و طوری در محیط بازی قدم بردارید که شانس پیروزی داشته باشید و بتوانید به عنوان یک قهرمان افسانه ای شناخته شوید. بازی دارای جت های گلوله ای نیز می باشد که بسیار سرگرم کننده ظاهر می شود و می تواند به شما کمک های زیادی داشته باشد. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Jetpack Joyride از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

دانلود-Jetpack-Joyride

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دانلود-Jetpack-Joyride  دانلود-Jetpack-Joyride

info

Bullet-powered jetpacks! Giant mechanical dragons! Birds that poop money! Suit up with a selection of the coolest jetpacks ever made and test your skills as legendary action hero Barry Steakfries. Over 500 million players can’t be wrong. Download FREE and start your adventure today!

FEATURES:

* Fly the coolest jetpacks in gaming history
* Complete daring missions to boost your rank
* Customise your look with ridiculous outfits
* Dodge lasers, zappers, and guided missiles
* Collect coins and make boatloads of money
* Storm the lab in giant mechs and crazy vehicles
* Equip high-tech gadgets and power-ups
* Earn achievements and battle it out against friends
* Test your reflexes with simple one-touch controls
changelog:
Improved optimisation and general bug fixes.

رمز فایل: www.downloadha.com

اکشن,بازی اندروید,موبایل,دانلود Jetpack Joyride,دانلود Jetpack Joyride اندروید,دانلود بازی Jetpack Joyride,دانلود بازی Jetpack Joyride برای اندروید,دانلود بازی آرکید اندروید,دانلود بازی اندروید Jetpack Joyride,دانلود نسخه جدید Jetpack Joyride

#دانلود #بازی #آرکید #Jetpack #Joyride
دانلود برنامه

Leave a Reply