دانلود بازی اکشن Warbox – Early Access برای کامپیوتر

Warbox

یک بازی بسیار جذاب در سبک اکشن می باشد که توسط کمپانی Mantaliss ساخته شده و به وسیله همین کمپانی در ماه مارس 2021 برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است. بازی Warbox یک بازی sandbox می باشد که بازیکنان را قادر می سازد تا یک منطقه جنگی را تماشا کنند یا در آن شرکت کنند. بازیکنان به ابزارها و ویژگی های متنوعی دسترسی خواهند داشت که به آنها امکان شخصی سازی و تغییر میدان نبرد را به دلخواه خود می دهند. بازی Warbox به بازیکنان این امکان را می دهد که با هوش مصنوعی هوشمند آتش واقعی را شبیه سازی کنند. بازیکنان نه تنها قادر به تماشای نبردها هستند ، بلکه می توانند کنترل هر سربازی را که دوست دارند بدست آورند. یک سیستم سفارشی سازی به بازیکنان اجازه می دهد تا جناح ها و سربازان خود را در مناطق مختلف طراحی کنند. بازیکنان می توانند نقش ها را برای هر سرباز مانند رهبران دسته ، پزشکی ، ضد تانک و موارد دیگر تعریف کنند.

Warbox – Early Access

A sandbox game that enables players to watch or take part in a warzone. Players will have access to a variety of tools and features that give them access to customize and change the battlefield however they like.

لینک دانلود

اکشن,بازی,بازی کامپیوتر,download Warbox,Warbox crack,Warbox direct link,Warbox update,آپدیت Warbox,بازی Warbox,بازی کامپیوتر Warbox,دانلود Warbox,دانلود بازی Warbox,کرک Warbox

#دانلود #بازی #اکشن #Warbox #Early #Access #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply