دانلود بازی Accident v1.63 برای کامپیوتر

بازی Accident به روزنامه نگاری می‌پردازد که در مورد تصادف‌های رانندگی تحقیق کرده و سعی می‌کند که به قربانیان کمک کند. او کمک‌های اولیه را به افراد موردنیاز رسانده و شواهدی را به دست می‌آورد که مقصرین حادثه را پیدا کند. این بازی مشخصا در مورد یک شبیه ساز تصادف است که همه ما ممکن است که در زندگی خود تجربه کنید. باید رویدادها را بازسازی کرده و متوجه شوید که چه اتفاقاتی در حال روی دادن است. بازی شامل صحنه‌های خون آلود با تصادفات رانندگی است و تنها با بررسی دقیق و گرفتن سرنخ‌ها، می‌توانید ماموریت‌های بازی را به درستی انجام داده و سپس به سراغ صحنه‌های دیگر بروید.

Accident v1.63 PC-DOGE | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Accident

باید وضعیت قربانی‌ها را بررسی کرده و دست به کار شوید. ببینید که تصادف کنندگان نفس می‌کشند یا خیر. آیا زخم جدی برداشته‌اند یا خیر. هر چیزی که ممکن است آن‌ها را زنده نگه دارد را بررسی کرده و موارد مهم را بررسی کنید. کمک‌های اولیه را به آن‌ها رسانده و سعی کنید که خون‌ریزی را کنترل کنید. باید زمان بخرید تا آمبولانس رسیده و کمک‌های اصلی را به آن‌ها برساند. در صورت امکان، می‌توانید با دانش خود آن‌ها را ریکاوری کرده و برای این منظور، ابتدا باید ماهیت اورژانس را شناخته و کمک‌های لازم را به آن‌ها برسانید. تصمیم‌گیری در بازی Accident اهمیت بسیار بالایی دارد.

شما باید قادر باشید که به بهترین شکل ممکن، کمک‌های لازم را به افراد حاضر در صحنه رسانده و فرصتی برای قهرمان شدن داشته باشید. دقت کنید که هنگام کمک، هر ثانیه می‌تواند اهمیت داشته باشد. کم کم مکانیسم اصلی بازی را فهمیده و می‌توانید تجربه‌ای داشته باشید که تاکنون آن را در آثار شبیه‌ساز نداشته‌ایم.

info

Become a journalist who researches old car accident cases. Help victims and perform first aid, obtain evidence and reconstruct the events to discover what really happened.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: OS: Windows (64 bit) 10

Processor: Intel Core i5-2500 @ 3,30 GHz (4 CPUs)

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVidia GeForce GTX 960 4GB

DirectX: Version 11

Storage: 18 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: OS: Windows (64 bit) 10

Processor: Intel Core i7-6700 @ 3,40 GHz (4 CPUs)

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVidia GeForce GTX 1060 6GB

DirectX: Version 11

Storage: 18 GB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه DOGE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DOGE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی کامپیوتر,شبیه سازی,دانلود Accident,دانلود Accident برای کامپیوتر,دانلود بازی Accident,دانلود بازی Accident برای کامپیوتر,دانلود بازی Accident کرک شده

#دانلود #بازی #Accident #v163 #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply