دانلود بازی Atomicrops Doom and Bloom برای کامپیوتر

در بازی Atomicrops وظیفه‌ی کاشت و برداشت محصولات و رشد دادن آن‌ها برعهده شما خواهد بود و باید تا می‌توانید سود خود را افزایش دهید. می‌توانید زیست بوم‌های مختلف را کاوش کرده و از گذشته‌ی خود برای تجربه موارد مختلف استفاده کنید. اما کار به‌همین سادگی‌ها نیست و موجوداتی پدیدار شده و به محصولات شما حمله می‌کنند. در چنین شرایطی شما باید در مقابل آن‌ها مقاومت کرده و اجازه ندهید که خود و افرادتان از گرسنگی بمیرید. چالش در بازی رفته رفته افزایش پیدا کرده و زمستان و تابستان هرکدام شرایط خاص خودشان را پیدا می‌کنند. در پایان هر روز، سلاح‌ها نوسازی شده و می‌توانید با رفتن به شهر، اقلام دفاعی بیشتری را برای خود خریداری کنید. جوایز ویژه‌ای برای شما درنظر گرفته شده است و می‌توانید در پایان هر هفته جوایز بیشتری را دریافت کنید. کشاورزی در بازی نقطه اتکای شما است و باید از این راه سود و پول زیادی را کسب کنید. جنگ را فراموش نکرده و تلاش کنید که روحیه خود را حفظ کنید.

Atomicrops Doom and Bloom PC-PLAZA

آپدیت بازی Update v1.3.2f1-PLAZA اضافه شد

دانلود-بازی-Atomicrops

در بازی Atomicrops توانایی کشاورزی و جنگی شما سنجیده شده و می‌توانید آن‌ها را رفته رفته بهبود دهید. مراحل ویژه‌ای هم در بازی وجود دارد که در مواقع بحرانی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. پیروزی در بازی پاداش‌های زیادی برای شما خواهد داشت و حتی در ساده‌ترین شرایط نیز می‌توانید با شگفتی‌های جدیدی روبرو شوید. شخصیت‌های جدید رفته رفته برای شما پدیدار شده و می‌توانید آن‌ها را به‌صورت دائمی به تیم خود اضافه کنید. هرکدام از این شخصیت‌ها دارای توانایی خاصی هستند و برخی نیز NPC هایی هستند که به شدت در داستان بازی تاثیر دارند. نبردهایی را هم داریم که باس هستند و با شکست دادن آن‌ها، قدرت‌های بیشتری را می‌توانید کسب کنید. حتی ساده‌ترین مراحل نیز برای شما لذت بخش خواهند بود و می‌توانید گزینه‌ها و المان‌های سرگرم کننده بیشتری را باز کنید.

info

An action-packed roguelite where you must cultivate and defend the last farm in the post-apocalypse wasteland. Farm mutated crops, marry townsfolk, and kill every mutant creature that tries to invade! ???????????????? ????????????’???? ???????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????? ????????????????????????????????????.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: AMD Athlon X4 5350, Intel Core i3-2100T or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Yes

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7+

Processor: AMD Athlon X4 605e, Intel Celeron G1610 or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Radeon HD 7850, GeForce GTX 470 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Yes

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

ایندی,بازی اکشن,بازی کامپیوتر,شبیه سازی,بازی AAA,پیش نمایش بازی Atomicrops,دانلود بازی Atomicrops,دانلود بازی Atomicrops ریلیز GOG,دانلود بازی اتمیکراپس,دانلود رایگان Atomicrops,دانلود کم حجم بازی Atomicrops,دانلود مستقیم بازی Atomicrops,دانلود نسخه کامل بازی Atomicrops,نقد و بررسی بازی Atomicrops

#دانلود #بازی #Atomicrops #Doom #Bloom #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply