دانلود بازی COGEN Sword of Rewind برای کامپیوتر

بازی COGEN Sword of Rewind به‌صورت اکشن دو بعدی توسعه داده شده است و از هر طرف ممکن است که دشمنی به سمت شما حمله کند. در این هنگام نباید ترس به دل خود راه بدهید. سیستم گیم‌پلی بازی خاص و دوست داشتنی است و می‌توانید از فناوری‌های آینده نگرانه برای پیروزی استفاده کنید. یک لحظه غفلت ممکن است که شما را به کشتن بدهد. باید از کنترل زمان استفاده کرده و مهارت‌های خود را در خلال آن بالا ببرید. آزمون و خطا در بازی اهمیت بالایی دارد و می‌توانید بر تله‌های شیطانی و لشکر دشمن احاطه کامل داشته باشید. در داستان بازی می‌بینیم که کوهاکو در متن اصلی قرار داشته و باید بعد از بیدار شدن از خواب، به سراغ سرنوشتش برود.

COGEN: Sword of Rewind PC-GOLDBERG

دانلود-بازی-COGEN-Sword-of-Rewind

او طبقه‌ای از فولاد را در روبرویش می‌بیند که هیچ ایده‌ای در برابرش ندارد. تنها باید از شمشیر قدرتمندش استفاده کرده و مدام پیشروی کند. ویرانه‌ای بزرگ در حال فروپاشی است و تنها او است که باید چالش‌ها را کنار گذشته و سفر بزرگ و ناشناخته‌اش را شروع کند. حقیقت پشت ماجرا تنها چیزی است که او به دنبالش است. او باید همه چیز را کشف کرده و رازهای بازی را دنبال کند. شهر کوگن به‌طور کل تغییر رفته است و او باید به این شهر برسد. در این شهر، یک شمشیر سخنگوی عجیب را می‌بینیم که اطلاعات زیادی به کاراکتر اصلی ما خواهد داد.

info

Rewind, rethink, redo. COGEN is a brand-new kind of 2D action game where there’s no time for death.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: core i5-7200U

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 620

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی اکشن,بازی کامپیوتر,فانتزی,دانلود COGEN Sword of Rewind,دانلود بازی COGEN Sword of Rewind,دانلود بازی COGEN Sword of Rewind برای کامپیوتر,دانلود بازی COGEN Sword of Rewind کرک شده,دانلود بازی کامپیوتر COGEN Sword of Rewind

#دانلود #بازی #COGEN #Sword #Rewind #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply