دانلود بازی Cyber Shadow v1.04 برای کامپیوتر

جهان بازی Cyber Shadow توسط شیطان صفت‌هایی مانند دکتر پروگل و ارتش مصنوعی بی‌رحم وی تسخیر شده است. شما یک درخواست ناامیدانه برای کمک دریافت می‌کنید. نام شخصیت اصلی بازی Shadow است و باید بتواند به‌عنوان آخرین بازمانده، ماموریت نهایی را برای کشف آن‌چیزی که در یک مسیر نابودی قرار دارد، انجام دهید. یک همراه در کنار شما حضور دارد و آن هم رباتی به‌نام L-Gion است. او تنها راه شما برای کمک است و باید از وی برای رفتن به مکان‌های خاص استفاده کنید.

می‌توانید در ویرانه‌های شهر قدم زده و شانس خود را برای نجات جهان به کار گیرید. شما می‌توانید از خانواده و طایفه خود در برابر حملات دشمنان محافظت کنید. همه چیز به این بستگی دارد که قدرت‌های باستانی شما در چه وضعیتی هستند و چگونه می‌توانید قبل از تمام شدن وقت، دشمن بزرگ خود را شکست دهید. بازی با سبک اکشن و پلتفرمر دنبال می‌شود و مراحل و ماموریت‌اهی سختی انتظار شما را می‌کشد.

Cyber Shadow v1.04 PC-GOG

دانلود-بازی-Cyber-Shadow

در بازی Cyber Shadow می‌توانید به عمق آزمایشگاه‌های تحقیقاتی رفته و آن‌ها را خراب کنید. از خطوط ساحلی حرکت کنید تا دشمن قادر به شناسایی شما نباشد. تکنیک‌های حمله بسیار در بازی وجود دارد و یک آخر الزمان بزرگ را شاهد هستیم که باید تا می‌توانید در آن زنده بمانید. بازی داستان گیرا و بسیار خوبی دارد و دارای صحنه‌های سینماتیک است. شادو باید از فراموشی که به آن گرفتار شده است، بازگشته و آخرین ماموریت خود را انجام دهد. همه چیز در بازی سخت دنبال می‌شود و سرنوشت شما آن‌طوری نخواهد بود که انتظارش را دارید. اختلاف نظر به‌صورت لایه‌ای در بازی وجود دارد و هر چند بار یک‌بار می‌توانید Shadow را به تکامل برسانید. بازی از موسیقی متن بسیار خوبی هم استفاده می‌کند که توسط انریکه مارتین نواخته شده است. به خاندان Shadow خیانت شده است و او یک دلیل دیگر هم برای مبارزه با دشمن خود دارد.

info

The world has been taken over by the evil Dr. Progen and his merciless synthetic army. A desperate plea for help sets Shadow, the sole survivor of his clan, on one last mission to uncover what started the path to perpetual ruin. Your robotic companion, L-Gion, is your only guide through the ruins of Mekacity. How far will Shadow go to protect his clan and the one he loves? Is there more to their bond than meets the eye? Only you can unlock the secrets to your clan’s ancient powers. Hurry before you run out of time! The road to redemption awaits in Cyber Shadow, the quintessential Ninja Action game.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3

Processor: 2.0GHz or more, 32-bit

Memory: 1 GB RAM

Graphics: ATI Radeon X1300 / Nvidia GeForce 6600 GT / Intel HD 3000 or better

Storage: 250 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و توسط فایل “CyberShadow.exe” بازی را اجرا کنید.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

ایندی,بازی اکشن,بازی کامپیوتر,پلتفرمر,دانلود Cyber Shadow,دانلود بازی Cyber Shadow,دانلود بازی اکشن برای کامپیوتر,دانلود بازی ایندی برای pc,دانلود بازی پلتفرمر برای pc,دانلود بازی کم حجم برای pc,دانلود رایگان Cyber Shadow,دانلود مستقیم Cyber Shadow,نقد بازی Cyber Shadow

#دانلود #بازی #Cyber #Shadow #v104 #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply