دانلود بازی Eastern Exorcist برای کامپیوتر

بازی Eastern Exorcist یک تجربه جذاب در محیطی دو بعدی است که می‌توانید در سبک نقش آفرینی به تجربه آن بپردازید. بازی شما را وارد جهانی خیالی خواهد کرد که هجوم هیولاهای شیطانی آن را فرا گرفته است و شما به عنوان یک جن گیر ماهر می‌توانید وارد آن شوید. مهارت‌های متنوعی به شما داده شده است و می‌توانید به صورت کاملا جذاب و پیچیده به تجربه بازی بپردازید. بازی شمشیری هم به شما داده است که از طریق آن می‌توانید وارد بسیاری از صحنه‌های جوی شده و اهریمنان را در بازی نابود نید. بازی مکانیسم تاکتیکی و مبارزه‌ای داشته و می‌تواند طراحی بسیار جالبی را نیز به شما بدهد.

Eastern Exorcist PC-PLAZA

دانلود-بازی-Eastern-Exorcist

یک سفر پیچیده در بازی Eastern Exorcist انتظار شما را می‌کشد و داستانی خواهیم داشت که با غم و اندوه پر شده است. شما برش‌هایی از زندگی شخصیت اصلی بازی را خواهید دید که کمک می‌کند تا درک بهتری از وی داشته باشید. فریم به فریم بازی را می‌توانید دنبال کرده و در داستان و سبک مبارزات آن غرق شوید. بازی چند ساعت شما را سرگرم خواهد کرد و می‌توانید وارد چالش‌های بیشتری در آن شوید.

بازی شکل و شمایل زیادی به اپرای چینی دارد و این شما هستید که باید با انجام ماموریت‌ها، در نهایت شیاطین را از شهر دور کنید. سعی کنید در صحنه‌هایی که جو متشنج می‌شود، کنترل خود را حفظ کرده و خط داستانی بازی را به همان صورت دنبال کنید. می‌توانید سیستم مبارزات بازی را ابتدا یاد گرفته و سپس درک و فهم بهتری از خود نشان دهد. بازی گرافیک و موسیقی خاصی دارد و دنبال کردن آن برای بازیکنان نیز جذاب خواهد بود. می‌توانید وارد تاکتیک مبارزات شده و با یادگیری بیشتر آن، پیشروی بهتری را تجربه کنید.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10 64bit

Processor: Intel i3+

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 750

DirectX: Version 10

Storage: 8 GB available space

Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

Additional Notes: 16:9 aspect ratio Recommended

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7/8/10 64bit

Processor: Intel i5+

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 950

DirectX: Version 10

Storage: 8 GB available space

Sound Card: 100% DirectX 9.0c compatible sound card

Additional Notes: 16:9 aspect ratio Recommended

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی اکشن,بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,نقش آفرینی,دانلود Eastern Exorcist,دانلود بازی Eastern Exorcist,دانلود بازی Eastern Exorcist برای کامپیوتر,دانلود بازی Eastern Exorcist لینک نیم بها,دانلود بازی کامپیوتر Eastern Exorcist,دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر,دانلود بازی نقش آفرینی برای PC,دانلود رایگان بازی Eastern Exorcist,دانلود مستقیم بازی Eastern Exorcist,نقد بازی Eastern Exorcist

#دانلود #بازی #Eastern #Exorcist #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply