دانلود بازی Empires in Ruins v1.035 برای کامپیوتر

بازی Empires in Ruins را می‌توانیم تهاجمی‌ترین اثر در سبک دفاع از قلعه بنامیم که با یک طنز سیاه و سفید و در دنیایی تاریک و پر از ناامیدی دنبال می‌شود. امپراطوری‌ها در ویرانه‌ای قرار گرفته‌اند و برای ما یک داستان استراتژیک را روایت می‌کنند. ما در این بازی نبردهای دفاع از قلعه را خواهیم دید که با سبک RTS تلفیق شده است و تجربه‌ی ناب و جالبی را خواهد داد. بازی یک کمپین جالب دارد که ر آن خیانت و دیپلماسی باهمدیگر ترکیب شده است و پیچش‌های داستانی بسیار جالبی را در نهایت ارائه خواهد داد. شما به عنوان بازیکن می‌توانید سیستم استراتژی بازی را مبتنی بر چرخش گیم‌پلی تجربه کرده و شورشیان را سرکوب کنید. همواره باید سیستم مدیریتی بازی را درک کرده و سعی کنید دشمنان خود را تسخیر و آن‌ها را فرماندهی کنید. برای موفقیت در بازی باید تیم خود را تقویت کرده و اجازه ندهید که دشمن فرماندهان شما را نابود سازد.

Empires in Ruins PC-CODEX

آپدیت بازی Update v1.035-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Empires-in-Ruins

در بازی Empires in Ruins می‌توانید نبردهای خود را مبتنی بر دفاع از قلعه جلو برده و قهرمانان خود را پیشرفت دهید. بازی استراتژی فوق‌العاده پیشرفته‌ای دارد و تا تسلط یافتن بر آن، راه درازی پیش رو دارید. در این بازی باید هرگونه تماس با پایتخت خود را قطع کرده و استقلال خود را رسمی کنید. تا رسیدن به چنین مرحله‌ای باید با شخصیت‌های زیادی آشنا شده و نبردهای خود را ادامه دهید. فراموش نکنید که ارتش‌های واقع در این سرزمین حریص هستند و همواره به دنبال راهی برای شکست دادن شما خواهند بود. بنابراین باید یک مرز باریک بین فرماندهان خیانت‌کار و وفادار ایجاد کرده و بتوانید بهترین‌ها را دور خود نگه دارید. دزدهایی هم وجود دارند که حرص قدرت در آن‌ها وجود دارد و می‌توانند مشکلات زیادی برای شما ایجاد کنند. بنابراین در این بازی باید از مردم نیز به‌عنوان ارتش وفادار کمک بگیرید.

info

A most offensive defensive Grand Strategy game, with a black humor infused plot, set in a grim, disillusioned world. Quell the rebellion, tame the Western Marches, disobey your orders and save your brandy. Not strictly in this order.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 32bit

Processor: i3

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GT 420 2GB

Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64bit

Processor: i7

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce GTX 1050 4 GB

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی استراتژیک,بازی کامپیوتر,دانلود Empires in Ruins,دانلود Empires in Ruins لینک نیم بها,دانلود بازی Empires in Ruins,دانلود بازی استراتژیک برای pc,دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر,دانلود بازی گرافیک پایین pc,دانلود رایگان Empires in Ruins,دانلود مستقیم Empires in Ruins,نقد بازی Empires in Ruins

#دانلود #بازی #Empires #Ruins #v1035 #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply