دانلود بازی EVAN QUEST برای کامپیوتر

بازی EVAN QUEST به آدم بدهای شهر نیویوک می‌پردازد که این شهر را تصرف کرده‌اند و شما را با دردسرهای زیادی روبرو می‌کنند. وزارت دفاع، شما را به سراغ آن‌ها فرستاده است تا متوقف‌شان کنید. گرونگان‌ها را از دست آن‌ها نجات داده و آدم بده‌های داستان را از سطح شهر پاکسایز کنید. سطوح چالش برانگیز بازی را می‌توانید همراه با مهارت‌های مختلف رزمی خود ادامه داده و ترکیب‌های جذابی از بازی را تجربه کنید. محتوای این بازی شامل صحنه‌های خوشنت آمیز است و صدای شکسته شدن استخوان‌ها و ضربات‌ مرگ‌بار در صحنه‌ها می‌توانند برای خیلی ها جذاب باشند.

از بهترین ویژگی‌های بازی می‌توانیم به مهارت‌های رزمی متنوع شخصیت اصلی بازی اشاره کنیم که سرعت بالایی هم دارد و می‌تواند برای یک تجربه چند ساعته مناسب باشد. اگر در مبارزات ناک اوت شوید، می‌توانید بعد از چند ثانیه ریکاوری کرده و دوباره برای انتقام به سراغ آدم بد‌ها بروید. چالش‌های متنوعی هم در بازی وجود دارد که جوایز اچیومنت‌ها را به شما می‌دهد. می‌توانید با هر NPC بازی کرده و آن‌ها را وارد تجربه داستانی خود کنید. عناوین هرکدام از این چالش‌ها کاملا مشخص است و تنها باید درک درستی از آن‌ها داشته باشید. به‌طور مثالی، در برخی از مراحل باید بدون استفاده از سلاح سرد یا گرم جلو رفته و در برابر انبوهی از ارازل و اوباش قرار گیرید.

EVAN QUEST PC-DOGE

دانلود-بازی-EVAN-QUEST

این بازی دوربین جالبی هم دارد و کل منطقه را در اختیار شما قرار می‌دهد. سرعت و فرار هم در بازی اهمیت دارد. گاهی اوقات تعداد دشمنان شما در بازی EVAN QUEST آن‌قدر زیاد است که تنها باید فرار کرده و از جان خود دفاع کنید. در این شرایط، یقینا فرصت بهتری برای حمله و دست‌گیری آن‌ها ایجاد خواهد شد.

info

EVAN QUEST – Bad Dudes have taken over New York City. The DoD sends in Evan Quest to stop them. Save the Hostages and clear the Bad Dudes from several progressively challenging levels.

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه DOGE:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DOGE را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی اکشن,بازی کامپیوتر,بازی EVAN QUEST,دانلود بازی EVAN QUEST,دانلود بازی اکشن گرافیک پایین,دانلود کم حجم بازی EVAN QUEST

#دانلود #بازی #EVAN #QUEST #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply