دانلود بازی Farming Simulator 14 1.4.8 شبیه ساز کشاورزی برای اندروید

دانلود بازی Farming Simulator 14 1.4.2 شبیه ساز کشاورزی برای اندروید + پول بی نهایت

 

دانلود بازی Farming Simulator 14 برای اندروید

| بازی شبیه سازی کشاورزی + پول بی نهایت |

 

Farming Simulator 14 1.4.8 یکی از پرطرفدارترین بازی های سبک کشاورزی است که چندی پیش نیز نسخه ی مربوط به PC آن نیز عرضه شده است . بازی های سبک شبیه سازی همواره دارای طرفداران خاص خود بوده اند و هستند و یکی از محبوب ترین بخش های آن ، بازی های مربوط به مزرعه داری و کشاورزی میباشند که این بازی نیز در این دسته منتشر شده است . در این بازی شما میتوانید اداره ی یک مزرعه را برعهده بگیرید و آنرا گسترش دهید .

شما در بازی از ابتدا یک زمین کشاورزی را در اختیار میگیرید و سپس میتوانید انواع محصولات را در آن بکارید ، میوه های مختلف را پرورش دهید و سپس با گسترش محبوبیت و ارتقا وسایل و ابزارتان ، به کسب درامد بپردازید و ابزارها ، ماشین آلات و آیتم های جدیدی را خریداری نمایید . همچنین یکی از قابلیت های جالب این بازی این است که شما میتوانید به صورت آنلاین و یا بلوتوث به دوستانتان متصل شوید و به هم کمک کنید و سرگرم شوید . شما میتوانید بازی Farming Simulator 14 را برای اندروید ، از ادامه ی مطلب و به صورت مستقیم از سایت یاس دانلود دریافت کنید .

 

 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

farming-simulator-141 farming-simulator-142 farming-simulator-143 farming-simulator-144

 

ترافیک نیمه بها

سایت و سرور دانلود “یاس دانلود” در داخل کشور میزبانی می شوند و در سامانه ثبت دامنه های اینترنتی با میزبانی داخلی ثبت شده است. جهت اطلاع از نیم بها بودن ترافیک دانلودی، ریز مصرف تون رو چک کنید یا با ISP خود تماس بگیرید.
در صورت نیمه بها نبودن می توانید در سامانه https://195.cra.ir شکایت خود را ثبت کنید.

اندروید,دانلود بازی اندروید,Farming Simulator 14,Farming Simulator 14 برای اندروید,بازی Farming Simulator 14 برای اندروید,بازی Farming Simulator 14 برای تبلت,بازی Farming Simulator 14 برای موبایل,بازی شبیه ساز کشاورزی,بازی شبیه ساز کشاورزی برای اندروید,بازی کشاورزی,بازی کشاورزی اندروید,بازی کشاورزی برای اندروید,دانلود Farming Simulator 14,دانلود Farming Simulator 14 برای اندروید,دانلود اندروید Farming Simulator 14,دانلود بازی Farming Simulator 14,دانلود بازی Farming Simulator 14 برای اندروید,دانلود بازی Farming Simulator 14 برای موبایل,دانلود بازی Farming Simulator برای اندروید,دانلود بازی اندروید farming simulator,دانلود بازی شبیه ساز کشاورزی,دانلود بازی شبیه ساز کشاورزی برای اندروید,دانلود بازی کشاورزی اندروید,دانلود بازی کشاورزی برای اندروید,دانلود بازی کشاورزی در مزرعه,دانلود مستقیم بازی شبیه ساز کشاورزی

#دانلود #بازی #Farming #Simulator #شبیه #ساز #کشاورزی #برای #اندروید

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply