دانلود بازی Gamedec – FLT برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/06/28 نسخه Gamedec – FLT اضافه شد .

Gamedec

یک بازی RPG ایزومتریک سایبرپانک تک نفره است. شما یک کارآگاه در بازی هستید که در دنیاهای مجازی جنایات را حل می کنید. از عقل خود برای جمع آوری اطلاعات از شاهدان و مظنونان خود استفاده کنید تا به ته برنامه های فریبنده برسید. بازی به طور مداوم با تصمیمات شما سازگار است و هرگز قضاوت نمی کند. به شهر ورشو قرن 22 خوش آمدید. فناوری آینده چنان پیشرفته است که اصطلاح “واقعی” نسبی است و “زندگی” و “مرگ” معانی بسیاری دارند. دنیاهای مجازی مشکلات ذاتی بشر را به وجود می آورند : شهوت ، تنبلی ، حسادت و غرور. ساکنان این دنیای بازی های مجازی به متخصصانی و محققان خصوصی با تجربه در آن جهان هایی که برای کشف اسرار و کشف مکانیک های پنهان شده در آن واقعیت ها برای سفارش مشتری شما تلاش می کنند ، نیاز دارند. شما یکی از آنها هستید. شما یک Gamedec هستید.

 بازی Gamedec

با تمرکز بر رشد شخصیت از طریق تصمیم گیری ، از طبیعت RPG های رومیزی تقلید می کند. جنبه هایی را جمع آوری کنید و مجموعه حرفه ای منحصر به فرد خود را بسازید که به شما امکان می دهد تحقیقات را به شکلی انجام دهید که سبک شما را برآورده کند. روابط خارق العاده بین دنیای مجازی و ساکنان آنها را به لطف اطلاعات جمع آوری شده در کدکس کشف کنید. مانند RPG های کلاسیک ، به شما آزادی داده می شود تا از چند زاویه به موقعیت ها نزدیک شوید و نه اینکه مجبور شوید یک راه حل واحد را انتخاب کنید – انتخاب فقط با خود شماست. ویژگی های عمومی Gamedec : با NPC تعامل کنید تا بسته به انتخاب ، حرفه توسعه یافته و دانش کسب شده ، به جمع آوری اطلاعات و دسترسی به گزینه های مختلف گفتگو بپردازید. از طریق واقعیت های سایبرپانک تاریک-نوآر گرفته تا قلمروهای مبتنی بر فانتزی دیدن کنید . با استفاده از Codex و Deduction خود حقایق و شواهد را از هم جدا کنید تا نتیجه گیری شود. پاسخ خود را پیدا کنید و مطابق با اخلاق ، صداقت یا فقط احساس عدالت شاعرانه خود پاسخ دهید. شخصیت خود را از طریق اقداماتی که تأثیرات مثبت یا منفی می دهند شکل دهید ، با انتخاب ویژگی هایی که با سبک گیم پلی شما مطابقت دارد ، مشخص کنید چگونه می خواهید توسط دیگران درک شود. با تصمیمات ، انتخاب ها و اقدامات خود Gamedec خود را توسعه دهید. شخصیت های مختلفی را در Realium و Virtualium ملاقات کنید که می توانند دوستانه یا خصمانه باشند این به تصمیمات شما در طول بازی بستگی دارد.

لینک دانلود

کلمات کلیدی

بازی,بازی کامپیوتر,ماجرایی,crack Gamedec,download Gamedec,free download Gamedec,free Gamedec,Gamedec crack,Gamedec download,Gamedec free,Gamedec free download,Gamedec دانلود,Gamedec کرک,بازی Gamedec,بازی کامپیوتر Gamedec,دانلود Gamedec,دانلود بازی Gamedec,کرک Gamedec,کرک بازی Gamedec

#دانلود #بازی #Gamedec #FLT #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply