دانلود بازی Heroine Anthem Zero 2 برای کامپیوتر

اولین رای باشید!

در بازی Heroine Anthem Zero 2، زمانی که جهان از هرج و مرج خود رها شده است، می‌توانید داستانی را طی کنید که زندگی متفاوتی را برای شما رقم می‌زند. شما به دنبال سرنوشتی هستید که واقعا شما را به آرامش برساند. از یک خانه معمولی شروع کرده و می‌توانید به سادگی در بازی پیشروی کنید. می‌توانید به دنبال اشک‌ها و لبخندهایی باشید که به کاراکتر شما گره خورده است و روایت آن برای‌تان جالب خواهد بود. می‌توانید تا اوزاتو که شهر نگهبانان جنگل است پیشروی کرده و جلو بروید. این بازی در سبک ARPG عرضه شده است و داستان جذابی به شیوه اسکرولی را در آن خواهیم داشت. بازی از کنترلر هم پشتیبانی می‌کند و با تراز کردن کاراکتر خود مهارت‌های بیشتری را باز خواهید کرد.

Heroine Anthem Zero 2 : Scalescars Oath PC-PLAZA | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Heroine-Anthem-Zero-2

در این بازی بیش از ۱۰۰ فیلم سی جی استفاده شده است و انیمیشن‌های دو بعدی فراوانی را هم در آن می‌بینیم. هر صحنه با دقت در کنار هم چیده شده‌اند و روایت بصری جالبی را برای شما فراهم خواهد کرد. بیش از ۱۰۰ مرحله را می‌بینیم که ۴۰۰ هزار کلمه دیالوگ هم برای آن نوشته شده است. بازیکنان کاملا می‌توانند در جهان بازی غوطه ور شده و تجربه جدیدی داشته باشند. تیم اهنگ ساز حرفه‌ای هم در تولید این بازی نقش داشته‌اند که شما آن را دوست خواهید داشت. فراموش نکنید که مهارت‌های شما تاثیرات بزرگی روی این بازی خواهد داشت، بنابراین، هیچگاه آن‌ها را دست کم نگیرید.

info

ZERO 2 is an ARPG with intriguing storytelling, an unpredictable battle system, and endless heartfelt adventure. The story includes multiple subtle metaphors for the relationship between God and humans.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 / 8 / 10 / 11 (64-bit versions only)

Processor: IntelR Core i5-2500 up or AMD equivalent or above

Memory: 16 GB RAM

Graphics: Nvidia GT 640M or AMD Radeon HD 5670

DirectX: Version 11

Network: Broadband Internet connection

Storage: 20 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی کامپیوتر,نقش آفرینی,دانلود Heroine Anthem Zero 2,دانلود بازی Heroine Anthem Zero 2,دانلود بازی Heroine Anthem Zero 2 برای کامپیوتر,دانلود بازی Heroine Anthem Zero 2 کرک شده,دانلود بازی کامپیوتر Heroine Anthem Zero 2

#دانلود #بازی #Heroine #Anthem #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply