دانلود بازی Hoa v1.03 برای کامپیوتر

بازی Hoa یک تجربه جالب در سبک پازل است که در محیط زیبایی می‌توانید به سراغ تجربه آن بروید. این بازی دارای گرافیک هنری بسیار جذاب و نفس‌گیر بوده و همراه با طراحی دستی توسط سازندگان، ساخته و پرداخته شده است. موسیقی آن به‌شدت دوست داشتنی بوده و فضای آرام و خاصی را برای‌تان پدید می‌آورد. بازی محیط‌های نفس‌گیر زیادی داشته و قرار است که سفری بزرگ و هیجان انگیز به آن داشته باشید. از بهترین ویژگی‌های بازی می‌توانیم به داستان گیر و همراه با احساسات آن اشاره کنیم که همراه با المان‌های نوستالژی بوده و حس آثار قدیمی را برای شما زنده می‌کند.

Hoa v1.04 PC-GOG | FitGirl Repack

دانلود-بازی-Hoa

موجودات دوست داشتنی بسیار زیادی در بازی حضور داشته و هرکدام می‌توانند دوست شما باشند. جریان بازی ملایم ادامه پیدا کرده و تنها باید معماهایی را حل کنید که بیشتر مبتنی بر اکتشاف هستند. در بازی می‌توانیم داستان را هم مدنظر داشته و ببینید که هدف سازندگان از روایت چنین داستانی چه بوده. بازی گیم‌پلی ساده‌ای دارد، اما تسلط یافتن و حرفه‌ای شدن در آن کمی زمان بر خواهد بود. در این بازی می‌توانید کودکی باشید که به‌دنبال ماجراجوهای دنیای خاص خودش است و شما را از غوغای بزرگ جهان واقعی دور نگه خواهد داشت. عجایب بازی در قالب عناصر مینیمال به شما ارائه شده و یقینا از حضور آن‌ها لذت خواهید برد.

در این بازی می‌توانید حتی چندین بار به سراغ داستان بازی فته و تجربه‌ای منحصربه‌فرد در هر سری داشته باشید. سازندگان، تمام عناصر بازی Hoa را خودشان طراحی کرده‌اند و شاهد دنیایی هستیم که موسیقی در آن جریان داشته و قدم به قدم قرار است که نقاشی را تکمیل کنید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی Razor1911 تحت عنوان Hoa-Razor1911 فشرده سازی شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱٫۴گیگابایت به ۱گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۲ الی ۴ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۱٫۶گیگابایت و در هنگام نصب حدود ۵٫۵گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

info

Hoa is a beautiful puzzle-platforming game that features breathtaking hand-painted art, lovely music, and a peaceful, relaxing atmosphere.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (64bit)

Processor: AMD / Intel CPU running at 2.8 GHz or higher

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD/NVIDIA graphic card, with at least 2GB of dedicated VRAM and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.1 support: AMD Radeon HD 7870 or NVIDIA GeForce GTX 760 or newer is recommended.

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

Sound Card: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible sound card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 (64bit)

Processor: AMD / Intel processor running at 3.5 GHz or higher

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD/NVIDIA dedicated graphic card, with at least 4GB of dedicated VRAM (or more) and with at least DirectX 11 and Shader Model 5.1 support: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti or AMD Radeon R9

DirectX: Version 11

Storage: 8 GB available space

Sound Card: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible sound card

راهنمای نصب

1) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی اکشن,بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,پلتفرمر,بازی AAA,دانلود Hoa,دانلود بازی Hoa,دانلود بازی Hoa برای کامپیوتر,دانلود بازی کامپیوتر Hoa,دانلود بازی کم حجم برای pc

#دانلود #بازی #Hoa #v103 #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply