دانلود بازی Legend of Keepers Career of a Dungeon Manager برای PC

بازی Legend of Keepers Career of a Dungeon Manager ترکیبی از سبک راگ لایت و دفاع از سیاه چال را برای بازیکنان به‌همراه دارد. شما در این بازی باید نقش یک محافظ را برای سیاه چال‌ها ایفا کرده و بتوانید از امکانات اهدا شده استفاده کنید. شما می‌توانید به کمپانی اصلی پیوسته و از نردبان شرکت بالا ببرید. شما باید قهرمانان خود را آماده نبردهایی کنید که سریع هستند و به تمرکز بالایی نیز احتیاج دارند. با استخدام هیولاها، می‌توانید کارمندان خود را مدیریت کرده و از تله‌ها دوری کنید. رویدادهای منحصربه‌فردی در بازی وجود دارد که می‌توانید با آن‌ها همراه شده و تجربه نابی را داشته باشید. هرکدام از سطوح بازی اجرای متفاوتی دارد و می‌توانید با شخصیت‌های جذابی نیز آشنا شوید. بازی تعادل کامل را بین مراحل ایجاد کرده و مدیریت آن را نیز به دست شما می‌سپارد.

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Manager PC-PLAZA

بسته الحاقی جدید Return of the Goddess اضافه شد

دانلود-بازی-Legend-of-Keepers-Career-of-a-Dungeon-Manager

در بازی Legend of Keepers Career of a Dungeon Manager باید در برابر گروهی از ماجراجوها ایستادگی کرده و برنامه ریزی کنید. باید مقاومت آن‌ها را بررسی کرده و به دنبال بهترین تله‌ها و هیولاها باشید. شکست دادن آن‌ها به همین سادگی‌ها نیست و باید خودتان را آماده کنید. شما می‌توانید مرگ قهرمانانی را تماشا کنید که به دنبال آسیب رساندن به سیاه چال هستند. دام‌هایی را می‌توانید کار بگذارید که گروه را تحریک کرده و شما را در وضعیت بهتری قرار می‌گیرد. این اثر از بازی‌های بزرگ الهام گرفته است و اگر یک گیمر حرفه‌ای باشید، آن‌ها را شناسایی خواهید کرد. مبارزات نوبتی در بازی برقرار است که هیجان مدیریت را در شما بالا می‌برد. رویدادها به شما کمک می‌کنند که امتیاز بیشتری کسب کرده و خود را در شرایط بهتری قرار دهید. این امتیازات برای خرید هیولاهای بیشتر و ارتقا آن‌ها کاربرد دارد.

info

Legend of Keepers is the perfect mix between Dungeon Defender and Roguelite. You have been hired as a dungeon manager by the Dungeons Company. Your job is simple: protect their dungeons

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Core i3 or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: DirectX 11 and/or OpenGL 3.3 compatible video card

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Any

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Core i5 or equivalent

Memory: 4 GB RAM

Graphics: DirectX 11 and/or OpenGL 3.3 compatible video card

Storage: 1 GB available space

Sound Card: Any

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی استراتژیک,بازی کامپیوتر,نقش آفرینی,دانلود بازی Legend of Keepers Career of a Dungeon Manager,دانلود بازی Legend of Keepers Career of a Dungeon Manager لینک نیم بها,دانلود بازی استراتژیک برای pc,دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر,دانلود بازی گرافیک پایین برای کامپیوتر,دانلود بازی نقش آفرینی برای PC,دانلود رایگان بازی Legend of Keepers Career of a Dungeon Manager,دانلود مستقیم بازی Legend of Keepers Career of a Dungeon Manager,نقد بازی Legend of Keepers Career of a Dungeon Manager

#دانلود #بازی #Legend #Keepers #Career #Dungeon #Manager #برای
دانلود برنامه

Leave a Reply