دانلود بازی Nanotale Typing Chronicles v1.0f برای کامپیوتر

بازی Nanotale Typing Chronicles یک تجربه ماجرایی و نقش آفرینی است که در جوی متفاوت دنبال خواهد شد. این بازی دنیای رنگارنگ و پر جنب و جوشی دارد و می‌توانید کنترل شخصیت روزالیند را برعهده بگیرید. او تازه کاری است که به کاوش در جهان بازی پرداخته و سعی دارد و سفر بزرگی را در خارج از سرزمین خود دنبال کند. او در تلاش برای جمع‌آوری دانش است و نمونه‌های جذابی از طبیعت عرفانی را در این اثر مشاهده خواهیم کرد. بازی شگفتی‌های بسیاری دارد، اما در کل مراحل بازی به شکل مسالمت آمیزی دنبال خواهد شد. نبردها مربوط به گذشته‌های دور هستند و شما می‌توانید داستان بازی را در سایه‌ها دنبال کنید.

در بازی Nanotale Typing Chronicles می‌توانید با جادو بازی کرده و المان‌های قدرتمندی را با هم ترکیب کنید. این ترکیب باعث تغییر شکل آن‌ها شده و می‌تواند برای شکست دشمنان عالی باشد. شما باید از جادوی خود در محیط بازی استفاده کرده و آن‌ها را در خلاقیت خود طنین انداز کنید. دانش قدرت شما است و باید به‌عنوان عضوی از آن، بتوانید نقش خود را به بهترین شکل ایفا کنید. شما باید هرچه بیشتر در مورد جهان بازی آموخته و خودتان را قوی‌تر کنید. در بازی می‌توانید ثروت چنین جهانی را برای خود جمع کرده و کویر آبی را کشف کنید. باید سعی کنید که در غارهای پیچ در پیچ بازی گم نشده و مسیر صحیح را پیدا کنید.

Nanotale Typing Chronicles v1.0f PC-GOG | DARKSiDERS

دانلود-بازی-Nanotale-Typing-Chronicles

در بازی Nanotale Typing Chronicles می‌توانید با سرزمین‌های جدید آشنا شده و زیبایی شکوهمند بیوم‌های مختلف را نظاره کرده و شگفت زده شوید. بازی شما را مجذوب خواهد کرد و پر از موجوداتی است که در مسیر شما پرسه می‌زنند. البته باید مراقب باشید که موجودات خطرناک شما را گیر نینداخته و از مسیر آن‌ها دور شوید. سعی کنید که اسرار بازی را فاش کرده و از سلاح‌های قدرتمند خود استفاده کنید. چندین اثر مکتوب در جهان بازی وجود دارد که می‌توانید با گوش دادن به داستان آن‌ها، دانش خود را گسترش دهید.

info

Nanotale – Typing Chronicles is an atmospheric typing adventure RPG set in a colorful vibrant world. Follow Rosalind, a novice Archivist, as she journeys out to explore a distant world. On her quest to gather knowledge, she collects samples of mystic natural beauties. Everything is peaceful. War is a thing of the distant past.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5 2400 -OR- AMD Phenom II X6 1100T

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Radeon HD6870 -OR- GeForce GTX 295 (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

مرکز پشتیبانی همراه رایانه

در صورتی‌که هنگام دانلود یا نصب برنامه‌ها به مشکلی برخوردید، همراه رایانه بصورت شبانه‌روزی پاسخگوی سئوالات شما می‌باشد. تماس از طریق تلفن ثابت و بدون کد با شماره —-

در صورتی‌که به هر دلیلی نتوانستید با خط هوشمند تماس بگیرید، به وبسایت همراه رایانه مراجعه کنید.

ایندی,بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,نقش آفرینی,بازی AAA,پیش نمایش بازی Nanotale Typing Chronicles,دانلود Nanotale Typing Chronicles,دانلود Nanotale Typing Chronicles برای pc,دانلود بازی Nanotale Typing Chronicles,دانلود بازی RPG برای کامپیوتر,دانلود بازی ایندی برای کامپیوتر,دانلود رایگان بازی Nanotale Typing Chronicles,نقد بازی Nanotale Typing Chronicles

#دانلود #بازی #Nanotale #Typing #Chronicles #v10f #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply