دانلود بازی Pillow Bellow برای کامپیوتر

بازی Pillow Bellow دقیقا همان چیزی که عاشقان خواب می‌توانند آن را تجربه کنند. اگر با خوابیدن مشکل دارید و نمی‌دانید که دلیل آن چیست، در این بازی می‌توانید پاسخی برای سوال خود پیدا کنید. نقش اصلی شما مربوط به یک بالش آبی رنگ خواهد بود و وظیفه دارید که در دنیاهای مختلف، به افراد مختلفی کمک کنید تا خواب بهتری را تجربه کنید. شما باید تمام پرهایی که برای بالش نیاز است را جمع آوری کرده و در نقشه، جستجوهای زیادی را برای این منظور انجام دیهد. هر فردی به بالش خاصی نیاز دارد، وگرنه نمی‌تواند خواب خوبی را تجربه کند. انسان‌ها در زمینه خواب می‌توانند عادات خاصی داشته باشند و شما باید آن‌ها را درک کنید.

Pillow Bellow PC-FitGirl Repack

دانلود-بازی-Pillow-Bellow

به پوست این افراد توجه کرده و ببینید که روی چه بالش‌هایی راحت خواهند بود. از کمد ویژه خود استفاده کرده و ببینید که چه چیزهایی می‌تواند کابوس خواب را برای این افراد مرتفع کند. آب، همیشه یک المان ترسناک برای انجام ماموریت‌های بازی است. نباید بگذارید که بالش این افراد آبکی شود، چرا که خوابیدن روی بالش خیس هیچگاه قابل قبول نخواهد بود. بازی دارای اچویمنت‌های بسیار جذابی هم است که یک مجموعه شخصی را به شما داده و می‌تواند غنائم خاصی را برای‌تان به‌همراه داشته باشد. دشمنانی هم در بازی انتظار شما را می‌کشند. آن‌ها می‌توانند به شما یا همین افرادی که به دنبال خواب هستند، آسیب رسانند.

بازی مناسب‌های ویژه‌ای هم دارد که ماموریت‌های شما را در این هنگام تغییر می‌دهد. تازه‌سازی این بخش کمک می‌کند که دنیای بالش‌ها را دوست داشته باشید و وارد یک مکان زیبا و رنگارنگ شوید. ترس به دل خود راه نداده و سعی کنید که یک ماجراجویی بزرگ را دنبال کنید.

info

Have you ever wonder why you have bad sleep? In Pillow Bellow you will take a role as a Pillow that have to save humans from bad sleep. But the path will be not easy. There are unique traps, secrets and skins for you to find. Lets save the Pillow World!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i3, AMD A4 X2

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GT, AMD Radeon R5

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: ntel Core i5, AMD Athlon X4

Memory: 6 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX, AMD Radeon R6

DirectX: Version 11

Storage: 10 GB available space

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی اکشن,بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,کژوال,دانلود Pillow Bellow,دانلود Pillow Bellow برای کامپیوتر,دانلود بازی Pillow Bellow,دانلود بازی Pillow Bellow برای کامپیوتر,دانلود بازی Pillow Bellow کرک شده

#دانلود #بازی #Pillow #Bellow #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply