دانلود بازی Police Stories v1.4.2

به روز رسانی :

1400/06/31 نسخه Police Stories v1.4.2 – Portable اضافه شد .

Police Stories

یکی از بازی های سبک استراتژیک بشمار می آید که محیط بازی از بالا به پایین به نمایش گذاشته می شود . عناصر تاکتیکی ، هوش مصنوعی پیشرفته و وقوع حوادث مختلف بطور تصادفی باعث شده تا هزاران موقعیت منحصر به فرد در هر سطح بوجود آید . حتی برای یک لحظه چشم از مجرمین برندارید زیرا تنها لحظه ای غفلت می تواند تمامی زحمات شما را از بین برد . این امکان به شما داده شده تا مجرمین را به صورت زنده دستگیر کنید اما همیشه اینطور نبوده و برخی از آنها مقاومت کرده و در نهایت کشته می شوند . جالب است بدانید در برهه ای از بازی باید اطلاعاتی از آنها کسب نمایید اما مراقب باشید زیرا فشار بیش از حد ممکن است آنها را از پای درآورد . در طول ماموریت ها هرگز تنها نخواهید بود و یک همکار قابل اعتماد به نام Rick Jones شما را همراهی خواهد کرد . Police Stories یکی از بازی های سبک اکشن , شبیه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی Mighty Morgan طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شخصیت اصلی بازی شما خواهید بود و در لحظات حساس یکسری از دستورات توسط همکارتان اجرا خواهد شد . ریک دارای طیف گسترده ای از تجهیزات ویژه می باشد که با استفاده از آنها می توانید مجرمین را غافلگیر سازید .

بازی Police Stories

 با تمامی بازی هایی که تا به امروز تجربه کرده اید , متفاوت است . مراقب باشید زیرا شما هرگز نمی دانید مجرمین کجا کمین کرده اند و چه عکس العملی نسبت به اقدامات شما انجام خواهند داد و همین موضوع باعث شده تا گیمرها احساس متفاوتی نسبت به یکدیگر داشته باشند .

لینک دانلود

اکشن,بازی,بازی استراتژیک کامپیوتر,بازی کامپیوتر,شبیه ساز,دانلود Police Stories,دانلود بازی,دانلود بازی Police Stories,دانلود بازی Police Stories برای PC,دانلود بازی استراتژیک Police Stories,دانلود بازی اکشن Police Stories,دانلود بازی جدید,دانلود بازی شبیه ساز Police Stories,دانلود بازی کامپیوتر,دانلود بازی کامپیوتر Police Stories,دانلود کرک بازی,دانلود کرک بازی Police Stories

#دانلود #بازی #Police #Stories #v142

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply