دانلود بازی Residual v1.1.0 برای کامپیوتر

بازی Residual سبک جدیدی از تلاش برای بقا همراه با المان‌های پلتفرمینگ را برای‌تان فراهم آورده و باید به سراغ یک کهکشان فراموش شده بروید که سیاره‌های عجیب و غریبی در آن قرار دارد. شما یک کاوشگر تنها هستید که باید به سراغ یک راز بیگانه و باستانی بروید که خودش را به زمین رسانده است. از یک سفینه بزرگ استفاده خواهید کرد و باید در چنین کهکشانی برای زنده ماندن تلاش کنید. شما باید مدام غذا جمع‌آوری کرده و از آتش زدن محیط، برای کمک به حرکت خود استفاده کنید. بازی ابزارهای لازم را به شما داده است و می‌توانید از تله پورت و دستگاه‌های معدنی هم برای حرکت خود استفاده کنید.

Residual v1.1.0 PC-GOG

دانلود-بازی-Residual

تکنولوژی کمک حال شما خواهد بود و می‌توانید به تعمیر سفینه خود پرداخته و حتی خودتان را از گرسنگی و طوفان نجات دهید. بازی یک کیهان بزرگ را در برابر شما قرار داده است و موانع بسیار زیادی روبروی‌تان خواهد بود. شما تنها نیستید و یک ربات شناور و خراب شده نیز به‌عنوان همراه شخصی در کنارتان حضور خواهد داشت. شما باید او را مدام به جاهای مختلف فرستاده و از اطلاعات وی کمک گیرید. این ربات، PDB نام دارد و در پیدا کردن افسانه‌های باستانی نیز به شما کمک می‌کند. باید بیشتر در محیط کاوش کرده و بتوانید همه اقلام مورنیاز خود را پیدا کنید.

بازی توسط یک موتور بسیار قدرتمند ساخته شده است و هزاران سیاره و مجموعه وسیعی از قوانین مبتنی بر فیزیک را در آن خواهیم دید. بعضی از این سیاره‌ها به دور خورشید می‌چرخند و در نتیجه، گرمای شدید، بادهای شدید و پوشش گیاهی پراکنده می‌تواند در آن‌ها وجود داشته باشد. بازی Residual استقامت شما در چنین دنیایی تست می‌کند و باید از آن موفق خارج شوید.

info

In a forgotten galaxy full of strange planets, you crash-land on one with the ancient mystery. Craft tools and mining devices. Hostile biological life, and more stand between the voyager and survival. You’ll have your snarky and occasionally helpful Personal Disaster Bot with you the entire way.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher

Processor: 2.0 ghz Dual Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD3000 or higher with OpenGL 2.1 support

Storage: 200 MB available space

Sound Card: OpenAL supported sound card

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی کامپیوتر,تلاش برای بقا,جهان آزاد,دانلود Residual,دانلود بازی Residual,دانلود بازی Residual برای کامپیوتر,دانلود بازی Residual کرک شده,دانلود بازی کامپیوتر Residual

#دانلود #بازی #Residual #v110 #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply