دانلود بازی Rogue Fable III برای کامپیوتر

اولین رای باشید!

بازی Rogue Fable III قرار است که چالش‌ها، تکنیک‌ها، عمق و پیچدگی آثار راگ لایک را بار دیگر به ما بچشاند. شما در این بازی باید به دنبال کشق حقیقت باشید و از کهنه سربازان خود برای پیشروی بیشتر استفاده کنید. بازی به گونه‌ای طراحی شده است که حتی در عرض یک ساعت هم می‌توانید آن را تمام کنید. گیم‌پلی بازی عمیق بوده و محتوای خوبی را هم برای شما در نظر گرفته است. گاهی اوقات چالش مراحل بالا می‌رود و کسی برنده خواهد بود که مهارت و دانش را یکجا داشته باشد. ده کلاس شخصیتی در بازی می‌بینیم که هر کدام مجموعه منحصربه‌فردی را شکل داده‌اند. در نهایت این شما هستید که باید نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید.

Rogue Fable III PC-SiMPLEX

دانلود-بازی-Rogue-Fable-III

در این بازی توسعه شخصیت شما به‌صورت انعطاف پذیری ادامه پیدا کرده و حتی می‌توانید از گنجینه‌هایی برای این منظور استفاده کنید. بیش از ۶۰ استعداد و توانایی برای کاراکتر شما وجود دارد و همین انتظارات را از شما بالا می‌برد. چرا که دشمنان هم بسیار قدرتمند هستند و از تله‌ها و چاله‌های مختلف استفاده می‌کنند. این بازی از برخی دخمه‌های خالی از سکنه هم تشکیل یافته است که به‌طور بالقوه می‌توانند نقش تله را داشته باشند. سعی کنید که در بازی به دنبال آیتم‌های منحصربه‌فرد گشته و رفتارهای اصلی قهرمانان خود را بشناسید. بازی محیط‌های متمایز زیادی دارد و گاهی اوقات در باتلاق و آتشفشان گرفتار خواهید شد.

info

Rogue Fable III is a traditional rogue-like game which combines the depth, complexity, and challenge of the genre classics with a shorter, more tightly focused game length.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista, 7/8/10

Memory: 2 GB RAM

Storage: 300 MB available space

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه SiMPLEX:

1) ابتدا دقت کنید که آنتی ویروس شما کاملا غیرفعال باشد.

2) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و با اجرای SiMPLEX.exe به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ایندی,بازی کامپیوتر,نقش آفرینی,دانلود Rogue Fable III,دانلود بازی Rogue Fable III,دانلود بازی Rogue Fable III برای کامپیوتر,دانلود بازی کامپیوتر Rogue Fable III,دانلود نسخه هک شده Rogue Fable III

#دانلود #بازی #Rogue #Fable #III #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply