دانلود بازی Sable برای کامپیوتر

بازی Sable سفر فراموش نشدنی و منحصربه‌فردی را در برابر شما قرار داده و باید شخصیت سیبل را در طول این مسیر، راهنمایی کنید. آیین و تمدنی را می‌بینیم که وی را به سمت صحراهای وسیع و چشم‌اندازهای خاص راهنمایی کرده و بقایایی از سفینه‌ها و شگفتی‌های باستانی او را احاطه کرده‌اند. در سرزمین هاوربایک، باید تپه‌های بزرگ را کاوش کرده و از ویرانه‌های بزرگ بگذرید تا بتوانید با ملاقات عشایری که کاملا به اسرار گذشتگان آگاه هستند، متوجه فرد پشت نقاب شوید. بازی سبک هنری و گرافیکی جالبی دارد و موسیقی متن آن هم توسط یک تیم قدرتمند ژاپنی نواخته شده است. سرعت بازی در دستان شما بوده و کاوش بیشتر در جهان آن، شخصیت سیبل را آشکار می‌کند.

Sable PC-CODEX

دانلود-بازی-Sable

در این دنیا، چیزهای عجیب و غریب زیادی وجود دارد که منتظار شما هستند و می‌توانید بدون ترس به دل آن‌ها بزنید. جهانی غنی و پر از تمدن‌های گذشته را شاهد هستیم که می‌توانید دست به کارهای مختلفی در آن بزنید. سیستم کنترل بازی شامل پرش، بالا رفتن از صخره، سر خوردن و شناور شدن است و از تمام آیتم‌های محیط هم می‌توانید استفاده کنید. همین سیستم کافی است تا به سراغ اینچ به اینچ جهان بازی رفته و با انگیزه به دنبال حقایقی باشید که نقاب را از چهره سیبل برخواهد داشت.

شما می‌توانید به طایفه‌های دیگر و عشایری که در طول مسیر ملاقات می‌کنید هم برخورد کرده و با کمک به آن‌ها، مسیر خود را کوتاه‌تر کنید. معماها را حل کرده و با کسب پاداش، از آن‌ها در برابر موانع راه استفاده کنید. ماجراجویی، اصلی‌ترین المان بازی است و باید برای کسب کلکسیونی از اشیا و کاستوم‌های مختلف، این ماجراجویی را در بازی Sable با انگیزه دنبال کنید.

info

Embark on a unique and unforgettable journey and guide Sable through her Gliding; a rite of passage that will take her across vast deserts and mesmerizing landscapes, capped by the remains of spaceships and ancient wonders.

Explore the dunes on your hoverbike, scale monumental ruins and encounter other nomads as you unearth mysteries long forgotten and discover who she really is behind her mask. With its unique art style and original soundtrack by Japanese Breakfast, envelop yourself in Sable’s world and explore everything at your own pace. There is a lot in this world just waiting to be discovered. Do not be afraid. Take the leap.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: AMD Ryzen™ 5 1400/ Intel i3-6100

Memory: 8 GB RAM

Graphics: GTX 750Ti/HD 6970

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

Additional Notes: Use of controller recommended

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: AMD Ryzen™ 5 2600X / Intel i5-9600K

Memory: 16 GB RAM

Graphics: GTX 1050 Ti/R9 285

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

Additional Notes: Use of controller recommended

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه CODEX:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ایندی,بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,جهان آزاد,بازی AAA,بازی Sable,پیش نمایش بازی Sable,دانلود بازی Sable,دانلود رایگان بازی Sable,دانلود کم حجم بازی Sable,دانلود نسخه فشرده بازی Sable,نقد بازی Sable

#دانلود #بازی #Sable #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply