دانلود بازی Scrapnaut – CODEX برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/06/29 نسخه Scrapnaut – CODEX اضافه شد .

Scrapnaut

یک بازی بقای ساختمان از بالا به پایین و با عناصر steampunk است. دنیای باز را با بیوم های مختلف کاوش کنید ، از اکسیژن مراقبت کنید ، مزارع خود را مدیریت کنید ، برق تولید کنید ، خانه خود را بسازید و موارد دیگر. در بازی Scrapnaut مزرعه خود را ایجاد کنید و غذا تولید کنید. از قابلمه آشپزی خود استفاده کنید و انواع مختلف وعده های غذایی را کشف کنید. منابع لازم را برای ساخت پایگاه خود ، رفع موارد آسیب دیده و جستجوی کامل جمع آوری کنید. پایگاه های خود را بسازید و بهبود ببخشید.انرژی الکتریکی تولید و ذخیره کنید. برای حملات دشمن آماده باشید. هر بیوم به شما امکان می دهد اقلام منحصر به فرد مختلفی بسازید. تجهیزات خود را ایجاد و بهبود ببخشید. یک سلاح و زره خوب به شما کمک می کند تا زنده بمانید ، اما وقتی حریف از شما بسیار قوی تر است بهتر است فرار کنید.

 بازی Scrapnaut

توسط استدیو بازی سازی SpiffyBit در مارس 2021 ساخته شده است و توسط RockGame S.A برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است .

لینک دانلود

کلمات کلیدی

بازی,بازی کامپیوتر,ماجرایی,Download Scrapnaut,free Scrapnaut,Scrapnaut crack,Scrapnaut direct link,Scrapnaut download,Scrapnaut free,Scrapnaut free download,بازی Scrapnaut,دانلود Scrapnaut,کرک Scrapnaut

#دانلود #بازی #Scrapnaut #CODEX #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply