دانلود بازی Speed Brawl v1.5.9 برای کامپیوتر

Speed Brawl یک بازی دوبعدی و اکشن می باشد که مبارزات آن با سرعت بالا شکل می گیرند و تخریب پذیری بالایی را دارند. حرکات ترکیبی خود را بسازید، استایل مبارزه ای خود را حفظ کنید و حرکات ویژه و مرگبار را کشف کنید. شما باید تیمی از بهترین جنگجوها را برای خود گردآوری کنید و در مبارزات هرچه سریعتر به نابودی دشمنان بپردازید. دانلود بازی Speed Brawl از شش کاراکتر منحصر به فرد بهره مند می باشد که هرکدام استایل منحصر به فرد خود را دارند. آپگریدهای بسیار متعددی برای شخصی سازی کاراکتر شما وجود دارد و تمامی کاراکترها و محیط گیم پلی با دقت بسیار بالایی طراحی شده اند. بیش از ۵۰مرحله ی منحصر به فرد برای بازی Speed Brawl درنظر گرفته شده که می توانید آن ها را در لیگ مسابقه ای بازی نیز تجربه کنید.

Speed Brawl v1.5.9 PC-Razor1911

دانلود-بازی-Speed-Brawl

یکی از ویژگی های دوست داشتنی دانلود بازی Speed Brawl این است که می توانید با دوستان خود بر روی یک سیستم این بازی را به صورت دونفره اجرا کنید و ساعت ها سرگرم شوید. بازی Speed Brawl اثری از استودیو Double Stallion Games می باشد که انتشار آن بدست Kongregate بوده است. داستان بازی در سال ۱۸۸۸ در لندن روایت می شود. بعد از گذشت یک دهه از مبارزات سنگینی که با گروه ویرانگر Selenites انجام شد، امپراطوری بریتانیا تصمیم می گیرد که این فرقه را به کمک Hugo Wells ریشه کن کند. این جنگ باعث می شود که Selenites قدرت بیشتری پیدا کنند و انقلاب صنعتی را در پی داشته باشند که تحولی عظیم در توسعه و پیشرفت را همراه خود داشته است. اما این انقلاب صنعتی با نافرمانی و نا به سامانی در محیط های کاری همراه می شود و این شما هستید که باید آرامش را بازگردانید.

info

Speed Brawl is a 2D combat-racer about moving fast and hitting hard! Maintain your momentum, build your combos, and unleash powerful special moves. Find your own fighting style, and assemble the finest team of brawlers ever seen. Then do it all again faster… faster… FASTER!!!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3 or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 650 or equivalent
Network: Broadband Internet connection
Storage: 5420 MB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5 or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 or equivalent
Network: Broadband Internet connection
Storage: 5420 MB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد. پس از اتمام نصب، می توانید بازی را اجرا کنید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ایندی,بازی اکشن,بازی کامپیوتر,پیش نمایش بازی Speed Brawl,دانلود Speed Brawl برای pc,دانلود بازی Speed Brawl,دانلود بازی Speed Brawl ریپک FitGirl,دانلود بازی سبک 2D Fighter برای pc,دانلود فیت گرل بازی Speed Brawl,دانلود مستقیم بازی Speed Brawl برای کامپیوتر,دانلود نسخه فشرده بازی Speed Brawl,مشاهده تریلر رسمی بازی Speed Brawl,نقد و بررسی بازی Speed Brawl

#دانلود #بازی #Speed #Brawl #v159 #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply