دانلود بازی Spookity Hollow برای کامپیوتر

بازی Spookity Hollow شما را در نقش شخصیت گیلبرت قرار می‌دهد و یک ماجراجویی وحشت‌انگیز، انتظار شما را می‌کشد. شما با یک بچه گربه دوست داشتنی وارد دنیایی می‌شوید که انواع مختلفی از کاستوم‌های مخصوص همین گربه در آن وجود دارد و تنها باید قفل‌ هرکدام از آن‌ها را باز کنید. برای این منظور، موجوداتی را ملاقات خواهید کرد که در ماجراجویی ترسناک شما نقش دارند. برخی از آن‌ها دوست بوده و برخی نیز دشمن خون‌خوار شما خواهند بود. باید کنترل همه چیز را به دست گرفته و به‌صورت تک نفره یا همکاری محور به آن ادامه دهید. می‌توانید شخصیت خود را مدام سفارشی‌سازی کرده و آن را به زیبایی مدنظر خود برسانید.

بازی شامل گزینه‌های جذابی از سفارشی‌سازی توسط کلاه، عینک و موارد دیگر است و می‌توانید کاملا شخصیت مدنظر خود را شکل دهید. بازی دارای ماموریت‌های همکاری محور بوده و NPC هایی را در بازی می‌بینیم که به شما در این تجربه کمک می‌کنند. پادشاه کدوها را پیدا کرده و در این اثنی، مراقب کلاه و عینک فوق‌العاده خود باشید. بازی المان‌های عجیبی دارد، اما برای یک تجربه چند ساعته می‌تواند شما را سرگرم کند. کارهای زیادی برای انجام دادن در دنیای بازی دارید و هر چه قدر که بیشتر در جهان آن پرسه بزنید، دلایل بیشتری برای انجام ماموریت‌ها پیدا خواهید کرد.

Spookity Hollow PC-PLAZA

دانلود-بازی-Spookity-Hollow

بازی دارای معجون‌های قدرت زیادی هم است و می‌توانند شما را سوار بر یک جاروی جادویی کرده و به پرواز دعوت کنند. بازی Spookity Hollow ماموریت‌های به‌ظاهر ساده‌ای دارد، اما اگر دوست داشته باشید که به درجه استادی برسید، باید از کمک دوستان خود غافل شده و خودتان تنهایی به سراغ آن‌ها بروید. در این شرایط حس ترس بازی Spookity Hollow هم بیشتر به شما منتقل خواهد شد.

info

Go on a ghastly adventure as Gilbert or create your own customized kitty. Choose from a wide variety of wearables and unlock new ones while exploring Spookity Hollow and meet all the other creatures that are on their own spooky adventure.

Gilbert and his friends are easy to control making traversing Spookity Hollow easier and more fun. The game can be played both single-player or local (splitscreen) co-op, working together to accomplish simple goals.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel Core 2 Quad Q9550

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GT 640

DirectX: Version 11

Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel i7-4770

Memory: 16 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070

Storage: 3 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PLAZA را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,جهان آزاد,کژوال,دانلود بازی 2021 برای pc,دانلود بازی Spookity Hollow,دانلود بازی کم حجم برای pc,دانلود بازی گرافیک پایین برای pc,دانلود کرک سالم بازی Spookity Hollow,نقد بازی Spookity Hollow

#دانلود #بازی #Spookity #Hollow #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply