دانلود بازی Stellaris Lem v3.1.1

به روز رسانی :

1400/06/28 نسخه Stellaris Lem v3.1.1 – GOG اضافه شد .

Stellaris

یک بازی در سبک علمی تخیلی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Paradox Development Studio ساخته شد. استودیوی بازی سازی Paradox Development Studio یکی از استودیوهای قدیمی می باشد که تاکنون موفق به ساخت بازی هایی مانند Crusader Kings II و Victoria II شده است و برای ساخت این بازی ها جوایز بسیاری کسب کرده است. سازندگان در طراحی این بازی سعی کرده اند که سبک بازی نقش افرینی را با سبک استراتژیک ترکیب کرده و یک بازی نوین و بسیار جذاب برای طرفداران بازی های استراتژیک به ارمغان بیاورند . بازی Stellaris یک تجربه منحصر به فرد و جدید در بازی های استراتژیک برای شما به همراه دارد در این بازی سازندگان موفق به طراحی یکی از بزرگترین نقشه های موجود در بازی های استراتژیک شده اند که این مسئله خود باعث جذابیت بیش از حد این بازی شده است . داستان این بازی در آینده ای دور درجریان است و در فضایی که انسان ها بدنبال مکان جدیدی برای زندگی می گردند و این مکان را در کهکشان های جدید یافته اند . در این بازی شما با تعداد زیادی از نژادهای موجودات فضایی سرورکار دارد و می توانید آنها را تبدیل به دشمنان خونی خود کنید و یا با آنها صلح کرده و تبدیل به همراهان خود کنید . یکی از نکات جالب این بازی تمرکز سازندگان بر روی سفرهای فضایی و یافتن مکان های جدید در بازی می باشد ، سازندگان تلاش کرده اند که در این بازی شما را به سمتی هدایت کنند که به کاوش و گشت و گذار در فضا مشغول شوید .

بازی استراتژیک Stellaris

یکی از بازی های استراتژیک بسیار متفاوت می باشد که توانسته است با استفاده از فرمول همیشگی بازی های استراتژیک و اضافه کردن موارد جدید و بسیار مفید به آن این بازی را تبدیل به یکی از مورد انتظارترین بازی های استراتژیک سال های اخیر کند . 

لینک دانلود

کلمات کلیدی

بازی,بازی استراتژیک کامپیوتر,بازی کامپیوتر,بازی مک,مکینتاش,آپدیت بازی Stellaris,بازی Stellaris,بازی استراتژیک,بازی جدید,دانلود بازی Stellaris,نسخه جدید بازی Stellaris

#دانلود #بازی #Stellaris #Lem #v311

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply