دانلود بازی The Amazing American Circus برای کامپیوتر

بازی The Amazing American Circus مسئولیت رهبری یک سیرک تعطیل شده را به شما محول کرده است. باید از تفریحات مختلف استفاده کرده و بازدیدکننده‌های بیشتری را به سیرک دعوت کنید. از فولکلورهای مختلف الهام گرفته و از مسائل اجتماعی و سیاسی روز آمریکا، برای تعیین نمایش‌های خود استفاده کنید. باید گروه خود را شکل داده و اردوی واحد موجود در سیرک را مدیریت کنید. تماشاگران خود را به حیرت وا داشته و کمک کنید که سرمایه‌گذاری خوبی هم در این سیرک صورت گیرد. هر چه قدر که مهارت بیشتری در نمایش‌های خاص داشته باشید، امپراتوری سرگرمی شما در این سیرک ایجاد شده و کم کم به عصر طلایی آمریکا خواهید رسید.

The Amazing American Circus PC-CODEX | FitGirl Repack

دانلود-بازی-The-Amazing-American-Circus

در این بازی باید به داستان‌هایی در نمایش خود بپردازید که در غرب وحشی آمریکا جریان داشته است. تاریخ با رئالیسم جادویی و فولکلورهای قومی شناخته می‌شود. می‌توانید به شهرهای مختلف و وسیع آمریکا سفر کرده و نمایش‌های متفاوتی در هر کدام از آن‌ها داشته باشید. شخصیت‌های تاریخی بسیاری مانند نیکولا تسلا، سوزان بی آنتونی و ملکه ویکتوریا در بازی حضور دارند و می‌توانید از آن‌ها برای بزرگ‌ترین نمایش تاریخ استفاده کنید. بازی موسیقی جذابی هم دارد و بخش مهمی از رکن جذب مخاطب شما نیز خواهد بود.

یک دوئل اساسی بین شما و تماشاگران را خواهیم دید که می‌توانید با انجام یک نمایش خوب، تحسین آن‌ها را وادارید. بیش از ۲۰۰ کارت مهارت در بازی وجود دارد و استراتژی شما باید نشان دهنده مهارت‌تان باشد. سعی کنید تشویق مردم را وا داشته و از صنعت نمایش، به بهترین نحوه در بازی The Amazing American Circus استفاده کنید. شما سرمایه‌دار نوپایی هستید که موفقیت‌تان، به خلق شاهکار در دنیای سیرک بستگی خواهد داشت.

info

Roll up and play a deck building game like no other! Gather weird and wonderful performers, amaze audiences, explore Gilded Age America, and transform your run down circus into an entertainment empire. Play your cards right and you could claim the crown of greatest showman from P.T .Barnum!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10

Processor: 2.5 GHz Dual Core Processor

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 4400 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: 3.0 GHz Quad Core Processor

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Radeon HD 7870/NVIDIA GeForce GTX 650 or equivalent

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: Integrated or dedicated DirectX 9 compatible soundcard

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی کامپیوتر,نقش آفرینی,دانلود The Amazing American Circus,دانلود The Amazing American Circus برای کامپیوتر,دانلود The Amazing American Circus نسخه کرک شده,دانلود بازی The Amazing American Circus,دانلود بازی The Amazing American Circus برای کامپیوتر

#دانلود #بازی #Amazing #American #Circus #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply