دانلود بازی The Artful Escape برای کامپیوتر

بازی The Artful Escape پیرامون شخصیتی به‌نام فرانسیس وندتی جریان دارد و قصد دارد که میراث موسیقی خودش را با گذر از تاثیراتی که عمویش روی او می‌گذارد، شکل دهد. او خودش یک اعجوبه گیتاریست است که باید شخصیت جدید خود را در این سفر داستانی پر ماجرا، شکل داده و با چالش‌های بسیاری روبرو شود. بازی شامل ماموریت‌هایی جالب و ملودیک خواهد بود که در اعماق کیهانی جریان داشته و اجراهای جالبی را با حضور شخصیت‌هایی مانند کایکل جانستون، لنا هیدی، جیسون شوارتزمن، مارک استرانگ و کارل ویدر خواهیم داشت. این بازی تجربه‌ای در مورد میراث موسیقی است و قرار است که در مورد ساختن رویاها، دقیقا مانند خاطرات کودکی ادامه پیدا کنید.

The Artful Escape PC-CODEX

دانلود-بازی-The-Artful-Escape

از ابتدای بازی شاهد تخیلات فرانسیس هستیم و شما با ساخت شخصیت خود می‌توانید بهتر در بازی پیشروی کنید. با انواع افراد صحبت کرده و می‌توانید لحظات نوستالژی جذابی را برای شخصیت اصلی بازی شکل دهید. بازی در جهان‌های متعدد جریان پیدا می‌کنید و مناظری را خواهیم دید که هرکدام سبک موسیقی خاص خودش را به شما ارائه دهد و گویی هرکدام یک ساز جدید به شما می‌دهند و هرچه قدر که در ان غرق شوید، مهارت‌تان در آن افزایش پیدا می‌کند.

در این بازی می‌توانید با افراد مختلف مشورت کرده و حتی با موجواتی آشنا شوید که چندان هم طبیعی به نظر می‌رسند، اما گیم‌پلی بازی به‌خوبی به آن‌ها پرداخته است. اجراهای موسیقی بازی یکی از نقاط قوت اصلی بازی The Artful Escape است و مدام می‌توانید بازی را تکرار کرده و از آن‌ها لذت ببرید. جستجوی خود را ادامه داده و درک کنید که تا چه حدی می‌توانید در دنیای روانی موسیقی پیشروی کنید.

info

On the eve of his first performance, Francis Vendetti struggles with the legacy of a dead folk legend and the cosmic wanderings of his own imagination. In an attempt to escape the musical legacy of his uncle, a teenage guitar prodigy embarks on a psychedelic journey to inspire his new stage persona, searching for who he isn’t in an adventure spanning stolen opera houses, melodic alien landscapes, and the impossible depths of the Cosmic Extraordinary.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i3-540 | AMD FX-4350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 650, 1 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB

DirectX: Version 9.0c

Storage: 7 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-6600 | AMD FX-8350

Memory: 8 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1070, 8 GB | AMD Radeon RX 580, 4 GB

DirectX: Version 11

Storage: 7 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ایندی,بازی اکشن,بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,بازی The Artful Escape,پیش نمایش بازی The Artful Escape,دانلود بازی The Artful Escape,دانلود بازی ایندی برای pc,دانلود بازی سبک موسیقی برای pc,نقد بازی The Artful Escape

#دانلود #بازی #Artful #Escape #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply