دانلود بازی The Rewinder برای کامپیوتر

بازی The Rewinder یک ماجراجویی تمام عیار و دوبعدی است که از یک فولکتور سنتی چینی الهام گرفته شده است. این بازی روی گرافیک پیکسلی جریان دارد و طرح و نقش‌های زیبایی از نقاشی‌هایی چینی در آن استفاده شده است. بازیگران زیادی با چهره‌های اسطوره‌ای در آن جضور داشته و می‌توانید آن‌ها را در ماموریت‌های مختلف داشته باشید. شما نقش چی یون را برعهده داشته و باید از توانایی خود برای تاثیرگذاری روی افراد استفاده کرده و مقاصد آن‌ها را در جهت انجام ماموریت‌های خود، تغییر دهید. شما باید از حواس آن‌ها استفاده کرده و سعی کنید که به خطرات آن‌ها نفوذ کرده و تغییر آن‌ها را راحت‌تر انجام دهید.

The Rewinder PC-TiNYiSO | FitGirl Repack

دانلود-بازی-The-Rewinder

چی یون به روستا رفته و در مورد ارواح تحقیق می‌کند. این دهکده در روزگاران قدیم بسیار شکوفا بوده است و حالا خالی از سکنه شده است. روح‌های کینه‌توز در آن پرسه زده و همه روستاییان را کم کم از آن دور کرده‌اند. شما باید ببینید که در هفت سال گذشته چه اتفاق‌هایی رخ داده است و چگونه می‌توانید دوباره همه چیز را به زورهای اول بازگردانید. موسیقی جالبی در طول تجربه شما نواخته می‌شود. بازی المان‌هایی از ترس را در خود داشته و نمادسازی بسیار خوبی را در آن می‌بینیم. معماهای مینیمال هم بخش‌هایی از بازی را تشکیل می‌دهند.

این تجربه فراموش نشدنی است و علیرغم گرافیک پیکسلی، اصلا قرار نیست که با یک بازی ساده روبرو باشید. دقت بیشتری به دیالوگ‌ها نشان داده و ببینید که چرا اهالی این روستا به چنین سرنوشت شومی گرفتار شده‌اند. موجودات عجیب و غول‌پیکر باستانی هم گاهی اوقات پدیدار شده و ترس را به دل شما خواهند انداخت.

info

The Rewinder is an adventure puzzle game, based on Chinese mythology. You play as Qi Yun, the last known Rewinder, who can communicate with spirits and explore other people memories to alter the past.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or greater

Processor: Intel i5 Quad-Core

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Intel HD 4000

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه TiNYiSO را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,معمایی,دانلود The Rewinder,دانلود بازی The Rewinder,دانلود بازی The Rewinder برای کامپیوتر,دانلود بازی The Rewinder کرک شده,دانلود بازی کامپیوتر The Rewinder

#دانلود #بازی #Rewinder #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply