دانلود بازی Twelve Minutes برای کامپیوتر

بازی Twelve Minutes یک تجربه تعاملی با گیم‌پلی بالا به پایین است که می‌توانید شخصیت‌های حاضر در بازی را به سبک اشاره و کلیک، کنترل کنید. جیمز مک آووی، دیزی ریلدی و ویلم دافو هم در این بازی ایفای نقش کرده‌اند و می‌تواند یک تجربه موردانتظار در صنعت بازی‌های ویدیویی باشد. داستان بازی از این قرار است که شخصیت اصلی آن، شب کابوس‌واری را در کنار همسرش بوده‌ است، سپری کرده و متوجه می‌شود که یک کاراگاه پلیس وارد خانه‌اش شده و همسر شما را متهم به قتل می‌کند. او شما را تا سر حد مرگ کتک زده و متوجه می‌شویم که در چه دردسر بزرگی گرفتار شده‌اید.

Twelve Minutes PC-CODEX | FitGirl Repack

نسخه جدید بازی تا ۱۶م سپتامبر ۲۰۲۱ توسط ElAmigos اضافه شد

دانلود-بازی-Twelve-Minutes

در این بازی متوجه خواهید شد که در یک حلقه زمانی ۱۲ دقیقه‌ای گرفتار شده‌اید و محکوم هستید که دوباره همان وحشت همیشگی را تجربه کنید. درب ورودی مدام باز شده و پلیس هر بار از آن به خانه شما وارد می‌شود. حال شما باید راهی پیدا کنید که به این لوپ پایان داده و از آینده، به دانشی برسید که بتواند این لوپ را در هم بشکند. همین موضوع، چالش جالبی را در بازی ایجاد کرده و دوازده دقیقه تنش‌آمیز و کلاستروفوبیایی را تجربه خواهید کرد. بازی صحنه‌های ترسناک و دلهره‌آور جالبی دارد که ارزش تجربه چندباره را خواهد داشت.

بازی جهان عجیبی دارد و حتی گیم‌پلی آن نیز متفاوت از آثار دیگر است. جزئیات در محیط بازی اهمیت بسیار زیادی دارد. باید تا می‌توانید در بازی Twelve Minutes به تفکر پرداخته و ببینید که چه چیزی سر جایش قرار ندارد. این تجربه سبب می‌شود که مدام وارد استرس شده و حتی با مرگ عزیزترین کس خود را نیز روبرو شوید. حل کردن معما، سبب می‌شود که از این لوپ خارج شده و بتوانید همه معماهای بازی را حل کنید. این بازی سعی کرده تا تنش‌های اثر سینمایی موفق The Shining را با ساختار تکه-تکه از فیلم Memento و کلاستروفوبیا از Rear Window را به خوبی ترکیب کند.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی CODEX تحت عنوان Twelve Minutes-CODEX فشرده سازی شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱٫۱گیگابایت به ۹۲۳مگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۱ الی ۲ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۲گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

info

TWELVE MINUTES is a real-time top-down interactive thriller with an accessible click and drag interface. Featuring James McAvoy, Daisy Ridley, and Willem Dafoe. What should be a romantic evening with your wife turns into a nightmare when a police detective breaks into your home, accuses your wife of murder and beats you to death…

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5-2300 | AMD Phenom II X4 965

Memory: 2 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon HD 5770, 1 GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i5-6600 | AMD FX-8350

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GeForce GTX 1080, 8 GB | AMD Radeon RX 5700 XT, 8 GB

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

ایندی,بازی کامپیوتر,بازی ماجرایی,خشونت آمیز,بازی AAA,بازی کامپیوتری 12دقیقه,دانلود بازی Twelve Minutes,دانلود بازی جنایی برای pc,دانلود کرک سالم بازی Twelve Minutes,دانلود مستقیم Twelve Minutes,نقد بازی Twelve Minutes

#دانلود #بازی #Twelve #Minutes #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply