دانلود بازی Warhammer Age of Sigmar Storm Ground برای کامپیوتر

بازی Warhammer Age of Sigmar Storm Ground یکسری قهرمان را در اختیار شما قرار می‌دهد و باید از همان‌ها برای طراحی جناحین حمله خود در نبردها استفاده کنید. با شوالیه‌های نامیرای خود به بسیاری از قلمروها حمله کرده و سرزمین خود را گسترش دهید. مرگ در صورتی که استراتژی حمله خوبی نداشته باشید، در انتظار شما است و باید دقت عمل کافی داشته باشید. دنیایی از افسانه‌ها و قهرمانان در انتظار شما است و باید تا می‌توانید حرکت خود را منظم کنید.

بازی روی استراتژی مبتنی بر نوبت استوار شده است و نبردها پویایی خاصی خواهند داشت. شما باید جنگ را سرعت داده و بتوانید انواع جدیدی از واحدها و نیروها را جمع آوری و ارتقا دهید. شما می‌توانید مهارت‌های ویرانگی را در بازی شناسایی کرده و در مبارزات خطی بازی نیز شرکت کنید. می‌توانید تمام مسیرها را کاوش کرده و در طول هر بازی خود، از شانس نیز برای پیروزی استفاده کنید. می‌توانید نیروهای منحصربه‌فردی ساخته و اجازه دهید که آن‌ها سرنوشت جنگ را به دست بگیرند.

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground PC-CODEX | FitGirl Repack

آپدیت بازی Update v1.2-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Warhammer-Age-of-Sigmar-Storm-Ground

در بازی Warhammer Age of Sigmar Storm Ground خواهیم دید که داستان از یک فیلم اقتباس گرفته شده است و نبردها تاریک‌تر و سریع‌تر خواهند شد. بازی ده‌ها نیروی جدید را در اختیار شما قرار داده است و هرکدام هم مهارت خاص خودشان را دارند. می‌توانید تجهیزات خاصی به آن‌ها داده و جمع آوری و ارتقای هرکدام را برعهده بگیرید. در نبردها حماسی یک به یک نیز می‌توانید شرکت کرده و امتیازات خود را بیشتر کنید. شما می‌توانید به‌صورت انفرادی یا آنلاین بازی کرده و مهارت‌های خود را به رخ دیگر بازیکنان بکشید. بازی دوئل‌های حماسی داشته و هیچگاه از تجربه آن ناامید نخواهید شد.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی CODEX تحت عنوان Warhammer Age of Sigmar Storm Ground-CODEX فشرده سازی شده است.
  • بسته الحاقی Spoils of War Weapon Pack DLC در این نسخه لحاظ گردیده و فعال شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۴٫۸گیگابایت به ۲٫۹گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۲ الی ۴ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۵گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
  • از کتابخانه XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
  • برای اجرای بازی در ویندوز ۷، لطفا فایل “Fix XINPUT1_4.dll error.bat” واقع در محل نصب بازی را اجرا کنید. هم چنین می توانید به فولدر “C: / Windows / System32” مراجعه کرده و فایل “xinput1_3.dll” را کپی کنید و سپس این فایل را در محل نصب بازی خود، پوشه “Warfield / Binaries / Win64” قرار بدهید و نهایتا اسم فایل را به “xinput1_4.dll” تغییر بدهید تا مشکل اجرای بازی در ویندوز ۷ برطرف شود.

info

Become the commander of one of the extraordinary factions of Warhammer Age of Sigmar – a dark-fantasy universe where immortal knights ride heavenly stardrakes to eradicate Death across a multitude of realms. This is Storm Ground, a world of legends, heroes, hellish creatures and fearsome battles.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: AMD FX 6300 X6 / Intel Core i5-3570K

Memory: 8 GB RAM

Graphics: 2 GB VRAM, Radeon HD 7870 / GeForce GTX 660

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10 (64-bit)

Processor: AMD Ryzen 5 2600 / Intel Core i5-8600K

Memory: 16 GB RAM

Graphics: 4 GB VRAM, Radeon RX 5600 / GeForce GTX 980

DirectX: Version 11

Storage: 6 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی استراتژیک,بازی کامپیوتر,دانلود Warhammer Age of Sigmar برای کامپیوتر,دانلود بازی Warhammer Age of Sigmar,دانلود بازی Warhammer Age of Sigmar برای کامپیوتر,دانلود بازی Warhammer Age of Sigmar کرک شده,دانلود بازی Warhammer Age of Sigmar لینک نیم بها,دانلود بازی استراتژیک برای pc,دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر,دانلود رایگان بازی Warhammer Age of Sigmar,دانلود کرک بازی Warhammer Age of Sigmar,دانلود مستقیم بازی Warhammer Age of Sigmar,دانلود نسخه کرک شده بازی Warhammer Age of Sigmar,نقد بازی Warhammer Age of Sigmar

#دانلود #بازی #Warhammer #Age #Sigmar #Storm #Ground #برای #کامپیوتر

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply