دانلود بازی Wingspan – Special Edition v1.1.78 برای کامپیوتر

Wingspan یک بازی استراتژیک کارتی است که در جهان آرامش‌بخشی جریان دارد و تماما در مورد پرندگان است. یک تا پنج بازیکن می‌توانند این اثر را باهمدیگر تجربه کرده و از آن لذت ببرند. بازی اقتباسی دیجیتالی از اثری به‌همین نام است که اتفاقا جوایز معتبری نیز در سال ۲۰۱۹ دریافت کرده است. اگر علاقه‌مند به پرندگان هستید و دوست دارید که در این زمینه تحقیق کرده و آن‌ها را جمع‌آوری کنید، می‌توانید این اث را تجربه کرده و پرندگان را در شبکه‌ی حفاظتی خودتان داشته باشید.

بازی Wingspan برای علاقه‌مندان آثار کارتی (یا همان Board Game) بسیار جذاب است و می‌توانید زیستگاه خاص خود را در آن گسترش دهید. این بازی یک جنبه اصلی دارد و آن‌هم رشد گیاهان متمرکز است. در این بازی می‌توانید از طبیعت خود محافظت کرده و در یک جهان محدود به رقابت با دیگر بازیکنان بپردازید. شما باید زندگی پرندگان را شناخته و امکان تخم‌گذاری پرندگان را ممکن سازید. هر پرنده‌ی زیبا یک کارت محسوب می‌شود و تعداد آن‌ها به ۱۷۰ مورد منحصربه‌فرد نیز می‌رسد. هرکدام دارای قدرتی هستند و زندگی خاصی را برای خودشان رقم زده‌اند. بازی از پرندگانی مانند شاهین و پلیکان تشکیل شده است و تشکیل یک گله را داده‌اند.

Wingspan v1.1.78 PC-I_KnoW

دانلود-بازی-Wingspan

شما در بازی Wingspan می‌توانید از ویژگی‌هایی همچون کشف و جذاب بهترین پرندگان برخوردار خواهید بود و اگر به‌دنبال گونه‌ی خاصی هستید که در کارت‌های شما وجود ندارد، می‌توانید به‌دنبالش بوده و از رقبای خود آن‌ها را به دست بیاورید. بازی از چندین روش برای جمع‌آوری امتیاز استفاده می‌کند و باید با اسفتاده از کارت‌های پاداش و اهدافی که تعیین شده است، آن‌ها را جمع‌آوری کنید. بازی صداهای پرندگان را به‌خوبی جمع‌آوری کرده است و آن‌ها به صورت واقعی از جهان واقعی در بازی حضور دارند. بازی براساس بازی‌های تخته‌ای دنبال می‌شود و اقتباس آن‌قدری خوب بوده است که جوایزی هم در صنعت بازی دریافت کرده است.

info

Wingspan – Relaxing Strategy Card Game About Birds for 1 to 5 players. The officially licensed digital adaptation of Wingspan, the winner of the prestigious 2019 Kennerspiel des Jahres board game award. You are bird enthusiasts—researchers, bird watchers, ornithologists, and collectors—seeking to discover and attract the best birds to your network of wildlife preserves. Each bird extends a chain of powerful combinations in one of your habitats. Each habitat focuses on a key aspect of the growth of your preserves.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft® Windows® 7 / 8 / 10 64 Bit

Processor: i5-2430M

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia GT540

Storage: 2 GB available space

Sound Card: DirectX compatible

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی فکری,بازی کامپیوتر,پیش نمایش بازی Wingspan,دانلود آخرین آپدیت بازی Wingspan,دانلود بازی Wingspan,دانلود بازی Wingspan برای pc,دانلود کرک سالم بازی Wingspan,دانلود کم حجم بازی Wingspan,دانلود نسخه دیجیتالی بازی Wingspan,نقد بازی Wingspan

#دانلود #بازی #Wingspan #Special #Edition #v1178 #برای #کامپیوتر
دانلود برنامه

Leave a Reply