دانلود بازی Ys IX Monstrum Nox

بازی Ys IX Monstrum Nox شما را در نقش هر یک شش شروری قرار خواهد داد که هرکدام قدرت‌های منحصربه‌فردی برای خود دارند و می‌توانند از طریق همین توانایی‌ها، اشیا پنهان را تشخیص داده و در برابر شهر از آن‌ها استفاده کنند. موجوداتی در جهان بازی وجود دارند که باید با آن‌ها پیش رفته و ببینید که چطور می‌توانید به مردم شهر کمک کنید. شما باید تمام تلاش خود را کرده و بتوانید تهدید‌های شهر را از بین ببرید. باید مکانیسم‌های بازی را کشف کرده و تا می‌توانید از دشمنان خود پیشی بگیرید. آیتم‌های جدیدی هم به بازی اضافه خواهد شد که به شما در پیشروی کمک خواهد کرد.

Ys IX: Monstrum Nox PC-FitGirl Repack | GOG

دانلود-بازی-Ys-IX-Monstrum-Nox

در بازی Ys IX Monstrum Nox می‌توانید داستانی را به صورت روایی شنیده و با آن پیش ببرید. حقایقی در بازی برای شما برملا خواهد شد که گاهی اوقات شکننده بوده و شما را در وضعیت بدی قرار می‌دهد. گویا در زندانی قرار دارید که باید از آن فرار کرده و دوستان خود را هم با خود ببرید. می‌توانید رویاهای خود را دنبال کرده و در نهایت، به هدف خود برسید. بازی ماجراجویی‌های مشهور آدول سرخ را روایت کرده و باید همراه با وی، به بالدوک رسیده و نبرد اصلی خود را شروع کنید. این شهر به امپراطوری روموت متصل شده است و قبل از اینکه پایش به آن‌جا برسد، این شما هستید که باید جلودار وی شوید.

همین تجربه‌های جذاب است که شما را به هدف اصلی داستان رسانده و می‌توانید برای جلوگیری از تهدیدهای ترسناک وی، پیش روی خود را با کشف رمز و رازهای بازی ادامه دهید. حقایق عجیبی در این شهر نهفته است و این شما هستید که می‌توانید با ایجاد یک اتحاد بزرگ، در برابر آن‌ها قد علم کنید.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی FLT تحت عنوان Ys IX Monstrum Nox-FLT فشرده سازی شده است.
  • تمامی DLCهای فراموش‌شده در ریلیز FLT در این نسخه لحاظ گردیده و فعال شده‌اند.
  • تمامی فایل‌های انتخابی و زبان‌های غیر از انگلیسی (فرانسوی و ژاپنی) در این نسخه لحاظ شده‌اند تا محتوایی کامل در دسترس شما عزیزان باشد و جایگزین مناسبی برای ریلیز ناقص FLT باشد.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۶٫۴گیگابایت به ۴٫۷گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۳ الی ۵ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۹٫۴گیگابایت است.
  • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.

info

Feared Protectors: Play as any of the six notorious Monstrum, each with their own unique Gifts that grant abilities such as scaling sheer walls or detecting hidden objects to protect the city from shadowy creatures.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Intel HD 4000

Storage: 500 MB available space

Additional Notes: Runs with 35 fps on my test setup with a resolution of 1376×768 and low graphic settings.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

Memory: 6 GB RAM

Graphics: GeForce GTX 960

Storage: 500 MB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

رمز فایل: www.downloadha.com

بازی اکشن,بازی کامپیوتر,نقش آفرینی,دانلود Ys IX Monstrum Nox,دانلود بازی Ys IX Monstrum Nox,دانلود بازی Ys IX Monstrum Nox برای کامپیوتر,دانلود بازی کامپیوتر Ys IX Monstrum Nox,دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر,دانلود بازی نقش آفرینی برای PC,دانلود رایگان بازی Ys IX Monstrum Nox,دانلود مستقیم بازی Ys IX Monstrum Nox,نقد بازی Ys IX Monstrum Nox

#دانلود #بازی #Monstrum #Nox

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply