اولین رای باشید!

دوره آموزشی ۳ Tasty Salads with 4 Sauce یکی از مسائل مهم در آشپزی را بررسی خواهد کرد و آن هم درست کردن سالاد است. سه نوع سالاد مختلف در این دوره آموزش داده شده و نحوه درست کردن ۴ نوع سس را برای آن بررسی خواهیم کرد. با خوردن غذاهای بهتر و سالم، استانداردهای بهتری را می‌توانید در زندگی خود داشته باشید. در عین حال، این روزها که احتمالا درگیری‌های زیاد مردم سبب شده است که فرصتی برای آشپزی نداشته باشند، این دوره می‌تواند چند نوع سالاد با کمترین زمان را به شما یاد بدهد. می‌توانید با سالادهایی آشنا شوید که طرز تهیه آن‌ها ساده بود و در هر شرایطی می‌توانید آن‌ها را درست کنید.

Udemy – 3 Tasty Salads with 4 Sauce

آموزش درست کردن ۳ سالاد خوشمزه با ۴ سس

دوره-آموزشی-Tasty-Salads-with-4-Sauce

در این دوره، چند قسمت خواهیم دید که مربوط به درست کردن سالاد و سس آن بوده و بخش‌های بعدی هم چند سس اضافه و لذیذ دیگر را به شما آموزش خواهد داد. سالادی خواهید داشت که حاوی لوبیا بوده و یکی از خوشمزه‌ترین گزینه‌های شما خواهد بود. می‌توانید این محصولات را با سالادهای دیگر هم مقایسه کنید.

info

Eating and cooking have always been very important issues for human beings. As a result, they want to have better standards in their lives by eating better and healthier foods.

رمز فایل: www.downloadha.com