دانلود دوره آموزشی Cybersecurity Foundation

دانلود دوره آموزشی Cybersecurity Foundation | امنیت سایبری و اصول آن
Udemy – Cybersecurity Foundation

اصول امنیت سایبری

دوره-آموزشی-Cybersecurity-Foundation

در دوره آموزشی Cybersecurity Foundation می‌توانید روند یادگیری امنیت سایبری را سرعت بخشیده و ایده‌های کلی از مفاهیم، شیوه‌ها و ابزارهای مختلف را در این زمینه یاد بگیرید. دوره به‌صورت کامل در مورد خیلی از مباحث امنیت صحبت خواهد کرد و می‌توانید با راهکارهای خاصی در زمینه حفظ امنیت سایت و سیستم‌های مختلف آشنا شوید. این دوره رویه‌های امنیت اطلاعات را نیز به‌صورت بررسی کرده و گزارش‌های خوبی هم در زمینه تهدیدات امنیت اطلاعات خواهد داشت. امنیت، مبحث پیچیده‌ای است که روز به روز تغییر پیدا کرده و باید شیوه‌های جدیدی برای آن اتخاذ شود.

در این دوره به‌صورت کامل در مورد آن صحبت خواهیم کرد و برخی متخصصین و مربیان، موضوعاتی را طرح کرده و سپس به آن‌ها پاسخ می‌دهند. برخی از مسائل رایج هم در دنیای امنیت وجود دارد که پرداخت به آن‌ها می‌تواند خالی از لطف نباشد. این دوره در برخی از اوقات هم غافلگیرکننده ظاهر شده و یکسری مسائل خاص را بررسی خواهد کرد که یقینا شما را با سرعت بیشتری به سمت هدف پیش خواهد کرد. ابزارهای مرتبط با امنیت سایبری متعددی وجود دارد و به‌همین دلیل، این دوره می‌تواند نقطه شروع بسیار مناسبی برای یادگیری آن‌ها باشد. همراه با این دوره و مدرس متخصص آن شده و با علم روز امنیت تکنولوژی در جهان آشنا شوید.

info

This is a foundation-level course for individuals looking to get up to speed on Cybersecurity. For compliance reasons, as well as to get a general idea of the concepts, practices, and tools involved in practicing Cybersecurity, this course is an ideal starting point for you.

رمز فایل: www.downloadha.comگزارش شما ارسال شد

آموزشی,تصویری,مالتی مدیا,نرم افزار,دانلود دوره آموزش امنیت سایبری,دانلود دوره آموزش مباحث امنیت,دانلود فیلم آموزش امنیت سایبری,دانلود فیلم آموزش مباحث امنیت,دانلود فیلم آموزش هک و امنیت

#دانلود #دوره #آموزشی #Cybersecurity #Foundation

[ad_2]

[ad_1]

دانلود برنامه

Leave a Reply