Udemy – How to have Ignited Classrooms

چگونه کلاس درس فعال داشته باشیم؟

دوره-آموزشی-How-to-have-Ignited-Classrooms

دوره آموزشی How to have Ignited Classrooms می‌توانید با برخی از رفتارهایی آشنا شوید که در کلاس درس می‌تواند به شما کمک کند تا بتوانید کلاس درس فعالی را برای دانش آموزان و حتی دانشجویان تشکیل دهید. دوره می‌تواند مباحث و محتواهای مختلف را برای ارائه در کلاس برای شما در نظر بگیرد تا بتوانید از عوامل مختلف و خاص برای فعال نگه داشتن کلاس استفاده کنید. شما باید به جای تعلیم، از تعادل یادگیری در کلاس بهره برده و از بهترین گزینه‌های موجود همراه با رویکردی دور از ذهن استفاده کنید. رویکرد شما باید همراه با دانش آزاد باشد و دانش آموزان بتوانند روی مسئله تفکر لازم را داشته باشند.

این دوره برای بچه های سخت کوش کلاس درس بسیار عالی بوده و آن‌ها را وارد موضوع خواهد کرد. از کلمات محبت‌آمیز در کلاس استفاده خواهید کرد و رفاقت بین شما و دانش آموزان بالاتر می‌رود. همین روند سبب می‌شود که در طول کلاس از شیوه‌های فعال و جالب استفاده کرده و بهترین استفاده را از کلاس درس ببرید. در کلاس درس می‌توانید یادگیری را با شیوه‌های نوین به بچه‌های کلاس رسانده و به‌طور خاص، روی هدف اصلی خود تمرکز کنید. این شیوه‌ها قابل پیاده‌سازی در کلاس‌های درس کشور است و هیچ محدودیتی برای یادگیری آن‌ها هم نخواهید داشت.

info

The teachers who motivate, differentiate, make content relevant and leave no student behind are more important than any other factor in particular. For students like the subject only when they like the teacher and is hence a directly proportional element within a classroom. The drive by the teacher in the class, with the vocabulary is signified with the equilibrium of learning together rather than teaching.

رمز فایل: www.downloadha.com