دانلود دوره آموزشی Introductory Biology

دانلود دوره آموزشی Introductory Biology | معرفی زیست شناسی




Udemy – Introductory Biology: Complete course of Biology

زیست شناسی مقدماتی

دوره-آموزشی-Introductory-Biology-Complete-course-of-Biology

در دوره آموزشی Introductory Biology می‌توانید با زیست شناسی و مباحث ویژه پیرامون مطالعه موجودات زنده آشنا شوید. این دوره شامل مباحث پایه‌ای بوده و متابولیسم انرژی، موجودات زنده و ارکان مختلف فعالیت و زندگی آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد. در این دوره می‌توانید با زیربنای فعالیت موجودات در جهان آشنا شده و پایه ژنتیکی آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید. روابط تکاملی بین آن‌ها کاملا تحلیل شده و با تنوع حیات روی زمین نیز همراه خواهید شد. روابط ساختاری در این دوره بررسی شده و می‌توانید عملکرد آن‌ها را در جهان پیرامون خود بررسی کنید. قوانین موجود در این رشته نیز بررسی خواهد شد.

در این دوره می‌توانید به‌عنوان دانشجو، مباحث ویژه‌ای زیست شناسی نظری را نیز دریافت کرده و آمادگی لازم برای امتحانات پایان ترم را نیز کسب کنید. با فیزیولوژی و عملکرد موجودات زنده همراه خواهید شد و می‌توانید با علم پزشکی نیز در شاخه‌هایی از آموزش همراه شوید. می‌دانیم که زیرشاخه‌های زیادی در این رابطه وجود دارد و می‌توانید با مطالعه قوانین حاکم بر آن، تسلط کاملی روی آن‌ها پیدا کنید. کافی است که با انواع مباحث آشنا شده و خودتان را برای دریافت علوم جدیدتر آماده کنید. طبقه بندی جالبی هم از آموزش‌ها در ابتدا برای شما ارائه خواهد شد.

info

Biology is the study of living things. It encompasses the cellular basis of living things, the energy metabolism that underlies the activities of life, and the genetic basis for inheritance in organisms. Biology also includes the study of evolutionary relationships among organisms and the diversity of life on Earth. It considers the biology of microorganisms, plants, and animals, for example, and it brings together the structural and functional relationships that underlie their day-to-day activities. Biology draws on the sciences of chemistry and physics for its foundations and applies the laws of these disciplines to living things.

رمز فایل: www.downloadha.com



گزارش شما ارسال شد

آموزشی,تصویری,سایر,مالتی مدیا,دانلود دوره آموزش زیست شناسی,دانلود دوره زیست شناسی,دانلود فیلم آموزش جامع زیست شناسی,دانلود فیلم آموزش زیست شناسی,دانلود فیلم آموزش کامل زیست شناسی

#دانلود #دوره #آموزشی #Introductory #Biology




دانلود برنامه

Leave a Reply

نوروز پیروز