دانلود رویداد Apple Event 2021

رویداد Apple Event 2021 – مراسم سالانه اپل

معرفی سری آیفون ۱۳

دانلود-رویداد-Apple-Event-2021

علاقه‌مندان به تکنولوژی و مخصوصا گوشی‌های هوشمند، ماه سپتامبر را با معرفی گوشی‌های جدید آیفون می‌شناسند. اپل همه ساله در این ماه رویداد مخصوصی را برگزار کرده و محصولات جدید خود، از جمله آیفون‌های سال را رونمایی می‌کند. امسال نیز شرایط به همین منوال بوده است. اپل رویدادی را تحت عنوان Apple Event به‌صورت آنلاین برگزار کرده و تقریبا در عرض یک ساعت، محصولات جدید اکونومی خود، مانند آیفون ۱۳، اپل واچ سری ۷ و همچنین آیپد مینی جدید را معرفی کرد. اطلاعات کامل و جامعی از هر کدام از این محصولات ارائه شده و قیمت مدل‌های مختلف آن‌ها نیز تعیین شد. آیفون ۱۳ گل سرسبد مراسم بود که در بخش انتهایی، همه مدل‌های سال گذشته متشکل از آیفون ۱۳ مینی، آیفون ۱۳، آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس در آن معرفی شده و طرفداران توانستند که پاسخی به شایعات مطرح شده در طول سال گذشته دریافت کنند.

در رویداد Apple Event 2021 اپل از صفحه نمایش جدید ۱۲۰ هرتزی خود برای سری آیفون ۱۳ رونمایی کرده و اعلام کرد که در کنار روشنایی بیشتر این صفحه نمایش، پنل‌های پروموشن به کار برده شده است. عمر باتری گوشی‌ها تا ۲.۵ ساعت بهبود یافته‌اند و با تراشه فوق‌العاده قدرتمند A15 Bionic نیز همراه خواهند شد. فناوری ۵G هم در این گوشی‌ها توسعه پیدا کرده است و هم‌اکنون شاهد شرکای تجاری جدیدی در بیش از ۶۰ کشور جهان هستیم که می‌توانند پوشش این فناوری را بسیار بهتر از گذشته کنند. طراحی ناچ این گوشی‌ها ۲۰ درصد کوچک‌تر شده است و ماژول دوربین متفاوتی را نسبت به گذشته شاهد هستیم و سنسورهای اصلی به‌صورت مورب در آن جای گرفته‌اند. حالت فیلم‌برداری سینمایی، مهم‌ترین ویژگی جدید آیفون ۱۳ است که امکان تغییر فوکوس در حین حرکت را برای علاقه‌مندان فراهم می‌کند.

محصولات دیگری هم در این رویداد معرفی شدند که اپل واچ سری ۷ همراه با آیپد مینی، بیشترین نظرات مثبت را از کاربران دریافت کردند. طراحی زیبا و منحصربه‌فردی برای هرکدام از آن‌ها در نظر گرفته شده و همراه با قابلیت‌های جدید در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.

رمز فایل: www.downloadha.com

تصویری,مالتی مدیا,مراسم,دانلود رویداد Apple Event 2021,دانلود رویداد معرفی آیفون 13,دانلود مراسم معرفی آیفون 13,رویداد معرفی آیفون,فیلم های منتخب,مراسم معرفی آیفون

#دانلود #رویداد #Apple #Event
دانلود برنامه

Leave a Reply