دانلود لیست رد تماس

” دانلود لیست رد تماس ” .

دانلود لیست رد تماس
دانلود لیست رد تماس
دانلود لیست رد تماس
دانلود لیست رد تماس
دانلود لیست رد تماس

دانلود BlackList Pro بلاک کردن تماس ها و اس ام اس ها در اندروید – پی سی ورلد

29 سپتامبر 2014 … شما می توانید با استفاده از این ابزار ، یک لیست از شماره های دلخواهی که میخواهید تماس ها و … قابلیت ارسال پیام کوتاه اتوماتیک برای تماس های رد شده !

دانلود Call Message blocker 4.8.3 – جلوگیری از تماس دریافتی اندروید

امروز قصد معرفی نرم افزاری را داریم که به وسیله ی آن می توانید بلک لیستی برای اسمارت فون خود طراحی کرده و از دریافت تماس ها و پیامک های افراد مزاحم جلوگیری…

دانلود Calls Blacklist Pro 3 15 1 for Android 4 0 – دانلود اندروید – سافت …

12 فوریه 2017 … دانلود لیست سیاه برای تماس و پیام های ورودی. … نرم افزاری قدرتمند با محیط کاربری کاملا ساده برای محدود و رد کردن تماس ها و پیام های کوتاه. ویژگیها:.

دانلود برنامه مسدود کردن تماس های دریافتی – اندرویدها

می‌توانید به صورت دستی شماره‌ها را وارد کنید و یا از طریق لیست مخاطبین و گزارش … اپلیکیشن WhosCall-block calls, texts یکی از نرم افزار های مسدود کردن تماس ها…

دانلود نرم افزار بلک لیست تماس و اس ام اس برای اندروید NQ Call …

8 آوريل 2014 … اما برای اولین بار در بین تمام وب سایت های ایرانی حالا می توانید از Apktops یک نرم افزار بلک لیست دانلود کنید که مطمئن باشید هر دو قسمت تماس و…

دانلود BlackList Pro 4.91 نرم افزار بلک لیست تماس و اس ام اس اندروید

BlackList Pro نسخه پرو و فول از جدیدترین نسخه یکی از نرم افزارهای مسدود سازی تماس ها و اس ام اس های ناخواسته است که هم اکنون در Apktops به معرفی آن.

Call Blocker 5.2.06.00 لیست سیاه برای تماس‌ ها و پیامک ها در اندروید

14 سپتامبر 2015 … Call Blocker 5.2.06.00 آخرین برنامه در زمینه فیلتر کردن تماس‌ها با قابلیت‌های اضافه از شرکت NetQin. جلوی تماس‌های نا‌خواسته را بگیرید و از حریم…

نرم افزار رد تماس نوکیا – دانلود ها

مطالبی که برچسب نرم افزار رد تماس نوکیا را دارند . … 5800, مدیریت تماس های موبایل , نرم افزار بلک لیست موبایل, نرم افزار رد تماس نوکیا, مدیریت تماس های نوکیا.

دانلود Calls Blacklist PRO 3.15.1 نرم افزار مسدود کردن تماس ها و پیام ها …

دانلود آخرین ورژن و جدیدترین نسخه Calls Blacklist PRO نرم افزار مسدود کردن تماس ها و پیام ها برای گوشی … لیست سیاه شماره ها (مسدود کردن تماس های دریافتی و اس ام اس)

BlackList Pro 4.91 Paid دانلود نرم افزار لیست سیاه اندروید گذر

BlackList Pro 4.91 Paid دانلود نرم افزار لیست سیاه BlackList Pro … شما می توانید با این برنامه تماس ها و یا پیام های ناخواسته را رد کنید و به آنها پاسخ ندهید. ویژگی ها:

دانلود لیست رد تماس دانلود برنامه لیست رد تماس اندروید

Leave a Reply